DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 110 zł!

Xyrcon

Aplikacje


Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników pierwsze listopadowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

Flashcard Baby

Flashcard Baby dla Androida

Flashcard Baby to prosta aplikacja dla dzieci uczących się mówić i ich rodziców. Dzięki niej dziecko może poznawać nowe słowa, uczyć się nazw przedmiotów, zwierząt, produktów spożywczych i wielu innych. Słowa są napisane i wypowiadane, są tu też proste gry utrwalające wiedzę. Aplikację można też wykorzystać do nauki języka angielskiego na podstawowym poziomie. 

Normalna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 10 listopada).

Glidey – Minimal Puzzle Game

Gildey to interesująca, minimalistyczna gra logiczna. Kulka musi dotrzeć do końca poziomu, a do tego trzeba obracać palcami odpowiednie elementy skomplikowanych mechanizmów. To wcale nie jest łatwe zadanie, bo toru nie możesz zmienić, gdy kulka rozpocznie swój ruch.

Normalna cena aplikacji to 4,79 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 4 listopada).

RFS – Real Flight Simulator

RFS to prawdopodobnie najlepszy i najbardziej złożony symulator latania samolotem, jaki znajdziemy w Google Play. W aplikacji można tworzyć plany lotów z uwzględnieniem cyklu dobowego i wszystkich procedur. Ponadto aplikacja może symulować aktualne warunki pogodowe na świecie, a w wersji Pro (dodatkowo płatnej) także ruch na 35 największych lotniskach świata w czasie rzeczywistym. Nie trzeba chyba dodawać, że w symulatorze zostały odtworzone prawdziwe samoloty i lotniska.

Normalna cena aplikacji to 4,19 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 8 listopada).

Dot Heroes III - Keep the Castle VIP Edition

Dot Heroes III to koreańska gra typu „obroń zamek”, w którą można grać bez końca. Fale coraz silniejszych przeciwników nigdy się nie kończą, a co 10 poziomów pojawia się trudny boss. W miarę grania będziesz rozwijać swoje postaci i zdobywać nowe umiejętności, by coraz lepiej radzić sobie z obroną zamku. W wersji VIP otrzymasz na start 200 drogich kamieni o wartości 10 dolarów.

Normalna cena aplikacji to 7,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 10 listopada).

My Sheet Music

My Sheet Music to świetna aplikacja dla muzyków, która pozwala na szybką i łatwą cyfryzację nut. Aplikacja działa tak samo, jak liczne skanery dokumentów na Androida – wystarczy zrobić zdjęcie strony i podzielić zapis nutowy. Aplikacja zajmie się resztą. Wynikiem jest ciągły zapis, który może być odtwarzany w czasie grania na ekranie telefonu.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 9 listopada).

Infinite Puzzle

Infinite Puzzle dla Androida

Infinite Puzzle to prosta, ale wcale nie łatwa łamigłówka. Zadaniem gracza jest połączyć wszystkie linie na danym poziomie. Czasem można je połączyć w jedną figurę, czasem nie, co podnosi poprzeczkę. Sterowanie jest bardzo proste – trzeba dotykać odpowiednią część, by ją obrócić.

Normalna cena aplikacji to 21,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 8 listopada).

CPUz Pro

CPUz Pro dla Androida

CPUz Pro to aplikacja pomagająca zidentyfikować komponenty w urządzeniu z Androidem. Aplikacja podaje informacje o systemie, procesorze (łącznie z taktowaniem w czasie rzeczywistym), pamięci, układzie graficznym i ekranie, akumulatorze, aparacie, dostępnych sensorach i zainstalowanych aplikacjach. Nie należy jej mylić z klasykiem znanym z PC – CPU-Z. 

Normalna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 9 listopada).

Last Survivors – Survival App

Last Survivors to rozbudowany podręcznik przetrwania. Dowiesz się z niego, jak spakować się na wyprawę w dzicz, co warto zrobić przed wyjazdem, jak oszacować ile jeszcze czasu do zmroku, jak znaleźć wodę, rozpalić ognisko, zbudować kilka typów szałasu, gotować w polowych warunkach, jak się komunikować i jak nawigować z dala od cywilizacji. Tę aplikację naprawdę warto mieć.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 7 listopada).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu