DAJ CYNK

T-Mobile znów rozdaje gigabajty. 1200 GB czeka

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Prawie rok temu T-Mobile udostępnił użytkownikom na kartę dodatkowe paczki gigabajtów. Było to 12 pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, przyznawane od aktywacji pierwszego pakietu wraz z odnowieniem oferty Bez limitów co 30 dni. Teraz promocja zyskuje drugie życie.

Dzięki temu klienci magentowej sieci mogli łącznie zyskać ekstra aż 1200 GB do wykorzystania przez rok. Jak donosi operator, zużycie takiego pakietu sprawiło trudność wielu użytkownikom, więc tym, którym pozostały paczki danych po roku korzystania z oferty „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, T-Mobile przedłuża promocję.

Jak skorzystać z promocji? 

Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy klient usług na kartę T-Mobile w taryfie GO!, który posiada jednocześnie aktywną jedną z ofert cyklicznych „Bez limitu”: L, L+, L+UA lub XL oraz niewykorzystane GB z promocji „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, po upływie roku korzystania z tych ofert. 

Niewykorzystane dotychczas GB zostaną automatycznie przedłużone na jego koncie na kolejny rok, a użytkownik będzie mógł korzystać z internetu przez kolejne 365 dni wówczas jeśli będzie posiadał aktywną swoją cykliczną ofertę „Bez limitu”.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na tej stronie

Użytkownicy, którzy wykorzystali już gigabajty z ubiegłorocznej promocji i ci, którzy chcieliby w tym roku regularnie powiększać swój pakiet danych, mogą skorzystać z oferty na kartę T-Mobile. Odnawiając cykliczną ofertę o wartości od 35 zł co 30 dni przez rok, otrzymają za każdym razem 100 GB ekstra. Promocje „Rok Internetu” oraz „Bez limitu” można włączyć w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

Zobacz: T-Mobile wprowadza nowy format kart SIM. Wszystko wyliczył
ZobaczT-Mobile: smartfony 50% taniej. Oto co trzeba zrobić

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile