DAJ CYNK

T-Mobile rozdaje zniżkę na bluzy i koszulki reprezentacji Polski

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile Happy Fridays zniżka na stroje reprezentacji Polski

1 czerwca odbędzie się towarzyski mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Rosją, a już 14 czerwca Biało-Czerwoni rozpoczną swoją przygodę z Euro 2021. Na te okazji T-Mobile przygotował promocję z cyklu Happy Fridays, w ramach której na klientów magentowej sieci czeka 15-procentowa zniżka na bluzy, koszulki, spodenki i inne części garderoby reprezentacji w sklepie R-GOL.com

Czerwiec rozpocznie się dla naszej narodowej drużyny piłkarskiej od dwóch spotkań towarzyskich. Mecze z Rosją i Islandią mają stanowić solidną rozgrzewkę i okazję do poznania kondycji całej reprezentacji Polski, na czele której znów stanie ambasador T-Mobile Polska, Robert Lewandowski. 1 czerwca Biało-Czerwoni zagrają z Rosją, a tydzień później z Islandią. Z kolei już na 14 czerwca zaplanowane jest pierwsze starcie naszej drużyny ze Słowacją, w ramach Euro 2021. Na tym emocje związane z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej się zresztą nie skończą: 19 czerwca Polacy zmierzą się na murawie z Hiszpanami, natomiast 23 czerwca – ze Szwedami.

Zobacz: T-Mobile: bezpłatne 9 GB Internetu dla fanów piłki nożnej i nie tylko
Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska za 1Q2021: spadek dochodów, większa baza klientów, rozwój usług mobilnych i budowa 5G

Choć do największych emocji w ramach Euro 2021 trzeba poczekać jeszcze kilka dni, to na ofertowe atrakcje nie muszą już czekać klienci indywidualni T-Mobile. Od środy 2 czerwca do poniedziałku 7 czerwca tego roku, będę oni mogli odebrać w ramach Happy Fridays zniżkę 15% na wysokiej jakości odzież ze sklepu R-GOL.com, w której kibicowanie polskiej reprezentacji będzie dawać jeszcze więcej satysfakcji.

Mistrzostwa Europy niezbędnik kibica
(źródło: www.r-gol.com)

Jak zgarnąć zniżkę?

Osoby zainteresowane bonusem, mogą go odebrać w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Kod rabatowy dostępny jest do poniedziałku, 7 czerwca, do końca dnia, natomiast zakupy na stronie www.r-gol.com/odziez-reprezentacji-polski zrobić można do czwartku, 10 czerwca. Prezent mogą odebrać zarówno użytkownicy abonamentowi T-Mobile (taryfy T, T DATA i Rodzina), jak i klienci ofert na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy) oraz MIX (Frii Mix).

Szczegóły promocji w regulaminie.

Zobacz: Play z nową ofertą łączoną oraz najtańszym abonamentem 5G
Zobacz: Orange przedłuża promocję na roaming w Wielkiej Brytanii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu