DAJ CYNK

Orange przedłuża promocję na roaming w Wielkiej Brytanii

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5814

Orange Wielka Brytania roaming przedłużenie promocji

Orange Polska przedłuża promocję Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE. Dzięki temu korzystając ze swojego telefonu w Wielkiej Brytanii zapłacimy takie same stawki roamingowe, jak podczas podróży po krajach Unii Europejskiej.

Od 1 stycznia 2021 roku Wielka Brytania definitywnie przestała przynależeć do krajów Unii Europejskiej. Na skutek Brexitu operatorzy komórkowi musieli uaktualnić ceny połączeń na tych terenach. Ponieważ jednak kierunek ten jest wciąż popularny dla Polaków, zarówno pod kątem turystycznym, jak i zawodowym, czy rodzinnym, Orange przygotował promocję, dzięki której użytkownicy pomarańczowej sieci, którzy podróżują do Wielkiej Brytanii, są rozliczani za połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y tak samo jak w kraju.

Zobacz: Orange na Dzień Dziecka: odkodowane kanały i kino familijne w promocyjnej cenie
Zobacz: Orange Światłowód ma już 800 tysięcy klientów

Oferta dotyczyła wszystkich klientów Orange Polska, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, korzystających z planów abonamentowych, a także użytkowników usług na kartę, nju mobile oraz Orange Flex. Promocja pierwotnie miała się skończyć 31 maja, ale została przedłużona o kolejne 3 miesiące. Pomarańczowy operator tłumaczy swoją decyzję tym, że wielu użytkowników wciąż chętnie korzysta z tych usług.

Promocja „Roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE” (regulamin) potrwa do 30 września 2021 roku. W tym czasie nie zmienią się ceny usług w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii. Niewykluczone są dalsze działania w tym zakresie, o czym Orange ma informować na bieżąco.

Zobacz: Lajt mobile ma abonament dla całej rodziny
Zobacz: Huawei rozdaje prezenty na pierwsze urodziny Petal Search

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pexels

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu