DAJ CYNK

Dwa miesiące darmowego dostępu do serwisów Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8852

T-Mobile Gazeta Wyborcza dostęp za darmo

T-Mobile przygotował dla swoich klientów promocję, która daje im dwa miesiące bezpłatnego dostępu do serwisów Gazety Wyborczej. Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” do 2 lipca tego roku.

T-Mobile regularnie przygotowuje dla swoich klientów niespodzianki. Obok benefitów, które czekają na nich co tydzień w ramach akcji Happy Fridays, użytkownicy będą mogli skorzystać z kolejnej usługi na promocyjnych warunkach. Tym razem będzie to dostęp do serwisów internetowych „Gazety Wyborczej” takich, jak Wyborcza.pl z publikacjami między innymi z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historii”, a także Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej". Z treściami dostępnymi na tych stronach użytkownicy będą mogli zapoznać się przez 2 miesiące za darmo, za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfonu.

Zobacz: Taryfy dla tych, którzy nie lubią się ograniczać. T-Mobile promuje nowe oferty i 5G
Zobacz: T-Mobile z nową ofertą na kartę. Rozmowy i SMS-y bez limitów oraz 20 GB Internetu za 25 zł na 30 dni

Jak odebrać prezent?

Aby skorzystać z kodu umożliwiającego aktywację usługi, należy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i skopiować kod, który będzie tam dostępny do 2 lipca tego roku, a zrealizować można go do 16 lipca. Następnie wystarczy założyć konto w serwisie Wyborcza.pl, wpisując kod promocyjny. Od teraz można przez dwa miesiące korzystać bezpłatnie z dostępu do treści „Gazety Wyborczej”. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie, jednak użytkownik może zrezygnować z subskrypcji na minimum 48 godziny przed zakończeniem okresu bezpłatnego. Z promocyjnego kodu mogą skorzystać nowi użytkownicy wyborcza.pl.

Więcej informacji na temat wspólnej akcji T‑Mobile i „Gazety Wyborczej” można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Samsung odda 400 zł, gdy kupisz tablet Galaxy Tab S6
Zobacz: Plus rozdaje 60 GB ekstra na wakacje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu