DAJ CYNK

Taryfy dla tych, którzy nie lubią się ograniczać. T-Mobile promuje nowe oferty i 5G

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile promocja nowe oferty 5G

T-Mobile wprowadził do swojej oferty technologię 5G. Magentowi chwalą się, że w połączeniu z odświeżonymi niedawno taryfami, klienci operatora nie muszą się ograniczać, mogąc korzystać z gigabajtów, rozmów i SMS-ów bez limitu. Mówi o tym nowa kampania T-Mobile Polska.

W ubiegłym tygodniu T-Mobile uruchomił 5G. Dzięki 1600 stacjom bazowym, zlokalizowanych w całej Polsce, do końca czerwca nowa technologia ma objąć swoim zasięgiem 6 milionów osób. Według magentowego operatora, każda z tych osób, która jednocześnie nie przepada za ograniczaniem się w korzystaniu usług telekomunikacyjnych, z pewnością doceni nowe doświadczenie, jakie razem dają sieć 5G, odświeżone taryfy T-Mobile oraz smartfony obsługujące najnowszy standard sieci.

Zobacz: 5G T-Mobile coraz szybsze w regulaminach. Nowa MagentaBIZNES
Zobacz: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu

W najnowszym spocie reklamowym operator porównuje to doświadczenie do jazdy autem z zawrotną prędkością na torze wyścigowym, na którym prowadzący nie musi oglądać się na żadne ograniczenia. Samochodowa wycieczka jest przy tym jeszcze bardziej ekscytująca, bo po drodze na kierującego czekają nielimitowane korzyści: rozmowy, SMS-y oraz gigabajty.

Nowa sieć, nowe urządzenia

Sieć 5G dla klientów indywidulanych w T-Mobile jest obecnie całkowicie bezpłatna. Aby się do niej przyłączyć, wystarczy być w jej zasięgu oraz posiadać dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych i urządzenie działające w technologii piątej generacji, z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz. W najnowszej kampanii operator zachęca do skorzystania z dwóch smartfonów, które pozwolą doświadczyć zalet sieci 5G: LG V60 Thinq 5G oraz Xiaomi MI 10 5G.

Więcej informacji na tematy związane z uruchomieniem sieci piątej generacji T-Mobile można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Nowa oferta w Play: 70 GB Internetu od 35 zł za osobę oraz 5G
Zobacz: [Aktualizacja] Jak szybkie jest 5G Plusa? Sprawdziliśmy to w Szczecinie

Ankieta
5%
5%
13%
20%
51%
5%

Wszystkich głosujących: 952

Źródło ankiety: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile