DAJ CYNK

T-Mobile z nową ofertą na kartę. Rozmowy i SMS-y bez limitów oraz 20 GB Internetu za 25 zł na 30 dni

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę nowa oferta 20 GB 25 zł 30 dni

Magentowy operator przygotował specjalną ofertę dla klientów T-Mobile na kartę. Za 25 zł miesięcznie mogą oni korzystać z nielimitowanych połączeń telefonicznych oraz SMS-ów w kraju i w Unii Europejskiej, a przez 30 dni z 20 GB Internetu.

Nowy pakiet usług, dostępny w T-Mobile na kartę, to dwóch ofert operatora: nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 10 GB za 25 zł na 30 dni oraz dodatkowego bonusu po doładowaniu za 25 zł w postaci 10 GB za darmo na 30 dni. Nowi oraz obecni klienci T-Mobile na kartę będą mogli aktywować usługę w kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu.

Zobacz: 5G T-Mobile coraz szybsze w regulaminach. Nowa MagentaBIZNES
Zobacz: T-Mobile wprowadza nowe abonamenty z większymi paczkami Internetu

Aby zyskać dodatkowe paczki Internetu w przypadku obecnych klientów, wystarczy zakupić doładowanie za minimum 25 zł poprzez aplikację „Mój T-Mobile” lub stronę www.doladowania.t-mobile.pl. Konto zostanie wtedy zasilone pierwszym pakietem danych o wielkości 10 GB do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby uzyskać drugie tyle, należy następnie aktywować ofertę „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł na 30 dni” na jeden z poniższych sposobów:

  • wybierając właściwą opcję w aplikacji „Mój T-Mobile”,
  • za pomocą kodu ekspresowego *140*265#,
  • wysyłając SMS o treści START pod numer 469.

W dwóch krokach możemy zyskać łącznie 20 GB danych. Bonusowe 10 gigabajtów zasila konto użytkownika po każdorazowym doładowaniu kwotą 25 zł za pomocą aplikacji operatora lub wyżej podanej strony internetowej. Z kolei opcja rozmów i wiadomości bez limitu wraz z kolejną paczką Internetu odnawia się w sposób cykliczny, po upływie 30 dni.

Wystartuj za 5 zł i skorzystaj z promocji

W przypadku nowych użytkowników, zasady korzystania z promocji są podobne, ale konieczny jest zakup startera. Użytkownicy na start otrzymują ofertę na 5 dni, który zapewni im rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz pierwszy 1 GB danych do wykorzystania. Następnie należy doładować swoje konto w dowolnym kanale za 25 zł i aktywować ofertę nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz 10 GB za 25 zł na 30 dni. Dodatkowa paczka 10 GB po doładowaniu trafi automatycznie na konto klienta. Informacja o aktywacji darmowego pakietu internetowego zostanie nadesłana wiadomością tekstową. Dodatkowo, w każdy piątek na użytkowników czekać będą również specjalne prezenty w ramach akcji Happy Friday, do odebrania w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Wideo tak, jak lubisz

Klienci T-Mobile mogą korzystać także z innych opcji dostępnych w ramach oferty operatora, takich na przykład jak Supernet Video. Usługa umożliwia oglądanie filmów, seriali czy teledysków, bez zużycia w kraju danych z posiadanego pakietu. Aktywacja usługi Supernet Video kosztuje 5 zł, co pozwala na odtwarzanie treści z kilkunastu różnych platform przez 5 dni bez limitu. A dla prawdziwych „pożeraczy” filmów, seriali czy teledysków przygotowano ofertę 30-dniową za 30 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, 10 GB i Supernet Video. Po doładowaniu konta w aplikacji „Mój T-Mobile”, na konto dodatkowo trafi bonus 10 GB za darmo. Dzięki temu klient korzysta z oferty bez limitu i 20 GB oraz Supernet Video bez żadnych ograniczeń za 30 zł.

Więcej informacji o nowej promocji i dostępnych w jej ramach promocjach znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Plus: jeszcze więcej sprzętu 5G. Jakie taryfy do tego i za ile?
Zobacz: Promocje w serwisie Huawei: darmowa folia i zniżka na naprawę ekranu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu