DAJ CYNK

Promocje w serwisie Huawei: darmowa folia i zniżka na naprawę ekranu

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5268

Nowości w serwisie Huawei

Huawei przygotował kolejną porcję promocji w firmowym serwisie. W ofercie pojawiła się też nowość, o którą prosiło wielu klientów: folie chroniące tył telefonu, które mogą zmienić jego wygląd.

 

Najciekawsza nowa oferta w serwisie Huawei to zniżka na naprawę stłuczonego ekranu. Popularną usterkę będzie można usunąć nawet o 40% taniej. Promocja obejmuje także naprawy wykonywane w trybie door-to-door. Na nowiutki ekran warto założyć oryginalną folię ochronną.

Zobacz: Huawei P40 Pro+ już w Polsce! Tak zaawansowanego aparatu jeszcze nie było

Folie w ofercie serwisu Huawei będą kosztować 25 zł za sztukę wraz z montażem, niezależnie od tego, czy folia ma chronić ekran, czy zmienić wygląd tylnej obudowy telefonu. W razie potrzeby obsługa serwisu usunie poprzednią ochronę przed nałożeniem nowej.

Zobacz: Huawei oszalał. Rozdaje smartfony i tablety za pół darmo

Jeśli masz któryś z nowych modeli Huawei bez usług Google, możesz dostać folię na ekran zupełnie za darmo. Wystarczy, że w wyznaczonym tygodniu zgłosisz się do serwisu. Promocja zaczyna się od modelu Huawei Y6p, potem będzie można zdobyć folię dla Y5p, P40 Lite, P40 Lite E, P40, a zakończy się ofertą dla Huawei Mate 30 Pro i P40 Pro.

kalendarz promocji w serwisie Huawei

Jeśli zastanawiasz się, kiedy iść do serwisu Huawei… idź w piątek. W każdy piąty dzień tygodnia Huawei rozdaje klientom serwisu upominki.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: Huawei, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu