DAJ CYNK

SmartDOM to giga oferta sieci Plus dla klientów Polsat Box

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Plus Polsat Box smartDOM giga oferta

Ruszyła nowa kampania Wybierz swoje wszystko, skierowana do klientów Polsat Box w ramach programu smartDOM. Dotyczy ona giga oferty Plusa ze smartfonami w atrakcyjnych cenach.

Giga oferta Plusa dla klientów Polsat Box to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet danych o wielkości 30 GB za 30 zł miesięcznie. Do tego można dokupić nowoczesne telefony 5G w atrakcyjnej cenie. Do wyboru jest jest Samsung Galaxy A52s 5G oraz Oppo Reno5 Z 5G.

Zobacz: Polsat Go i Polsat Box Go – najlepsza rozrywka na wyciągnięcie ręki
Zobacz: Plus nadal będzie wspierał polską siatkówkę

Ofertę wspierają dwa 30-sekundowe spoty telewizyjne, zrealizowane we współpracy z agencją Freundschaft (wcześniej Scholz&Friends). Można je oglądać w kanałach głównych i tematycznych Polsatu i TVN. Kampania prowadzona jest także w stacjach radiowych i online. W rolach głównych występują Sanah i Antoni Królikowski, którzy z radością witają nowych sąsiadów, posiadających bogatą ofertę programową Polsat Box, a także zachęcają ich do skorzystania z atrakcyjnej oferty sieci Plus.

Kampania skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych abonentów Polsat Box. Pokazuje możliwość uzyskania dodatkowych oszczędności, dzięki połączeniu kilku produktów i ofert dostępnych w Grupie Polsat Plus.

Zobacz: Orange Flex rozdaje darmowe gigabajty za polecanie oferty
Zobacz: T-Mobile ma prawdziwie nielimitowany Internet dla firmy w MagentaBIZNES

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Grupa Polsat Plus

Źródło tekstu: Grupa Polsat Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu