DAJ CYNK

T-Mobile ma prawdziwie nielimitowany Internet dla firmy w MagentaBIZNES

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile MagentaBIZNES prawdziwie nielimitowany Internet kampania

T-Mobile ma w swojej ofercie dla firm prawdziwie nielimitowany Internet, w którym nie ma ograniczenia prędkości ani ilości przesłanych danych. MagentęBIZES reklamuje Robert Lewandowski, ambasador marki T-Mobile.

Oferta MagentaBIZNES w T-Mobile to możliwość wyboru planu taryfowego bez limitu ilości danych przesłanych przez Internet. W wariancie VIP nie ma też ograniczenia prędkości. W nowej kampanii ofertę reklamuje ambasador marki T-Mobile, Robert Lewandowski, który w roli narratora towarzyszy przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prowadzeniem biznesu.

Zobacz: T-Mobile rozdał pracownikom 5 milionów złotych, do konkurencji pojechał z tortami
Zobacz: T-Mobile publikuje raport odpowiedzialnego biznesu za 2020 rok

W ofercie MagentaBIZNES nie brakuje także niezawodnych smartfonów. Na przykład wybierając Samsunga Galaxy S21 5G przedsiębiorcy nie płacą trzech pierwszych rat za telefon. Promocja dotyczy umowy podpisywanej na 24 miesiące i 24 lub 36 rat za telefon. Klienci biznesowi zapłacą 21 rat miesięcznych wynoszących 130 zł + VAT lub 33 raty w wysokości 85 zł + VAT. W obu przypadkach opłata na start to 1 zł z VAT. Urządzenie można dobrać do dowolnego planu taryfowego MagentaBIZNES.

Zobacz: Play ujawnia kolejną listę miejscowości z fioletowym 5G
Zobacz: Orange wprowadza „Korzystne stawki w roamingu w Wielkiej Brytanii”

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile