DAJ CYNK

T-Mobile rozdał pracownikom 5 milionów złotych, do konkurencji pojechał z tortami

Mieszko

Wydarzenia

T-Mobile świętuje 25-lecie – z tej okazji dał klientom bonusowe 25 GB internetu i zachęca do innych, specjalnych okazji. Nie zapomniał też o swoich pracownikach, przeznaczając dla nich 5 mln zł w urodzinowych premiach. Dziś odwiedził również Orange, Playa i Plusa. 

Z okazji swojego 25 lecia T-Mobile Polska (wcześniej Era GSM) wspomina pierwsze lata rozwoju telefonii komórkowej w Polsce, wymienia też swoje osiągnięcia. Jak jednak podkreśla operator, nie miałby się czym chwalić, gdyby nie pracownicy i współpracownicy sieci. Dziś, w dniu 25. urodzin firmy, T-Mobile chce im za to podziękować, przeznaczając na urodzinowe premie 5 milionów złotych.

W dniu okrągłej rocznicy firmy chcemy jednak doceniać nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników i współpracowników, bez których ta 25-letnia, cyfrowa historia nie mogłaby się wydarzyć

 – wyjaśnia T-Mobile.

Urodziny z pracownikami T-Mobile będzie wspólnie świętować w 10 miastach Polski. W dobry nastrój ma ich wprowadzić specjalna premia w wysokości 1000 zł, która dziś trafi na ich konta. W sumie na urodzinowe premie magentowy operator przeznaczy 5 mln złotych

Zobacz: T-Mobile ma urodziny i wymieni Twój telefon na smartfon 5G

T-Mobile podaje też, że w ciągu 25 lat na rozwój sieci pracowało blisko 30 tys. osób, ale jest też szczególna grupa osób, które były z firmą od pierwszego dnia jej działalności i są z nią również dzisiaj. Dla nich operator przygotował dodatkowe, rocznicowe prezenty.

Zobacz: T-Mobile: 25 nagród na 25. urodziny. Do wygrania smartfony 5G i zestawy smart home

Dzisiaj T-Mobile świętował swoja rocznice także z konkurencyjnymi operatorami. Przedstawiciele sieci odwiedzili z czarno-magentowymi tortami siedziby Orange’a, Playa i Plusa.

Obchody 25-lecia T-Mobile rozpoczął już w sierpniu specjalną ofertą, dzięki której, oddając swój używany telefon, można otrzymać nowy smartfon 5G. Trwają też urodzinowe konkursy z urządzeniami do wygrania, klienci mogą ponadto otrzymać bezpłatne, urodzinowe 25 GB. 

Szczegółowe informacje o rocznicowych działaniach T-Mobile skierowanych do pracowników, klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych można znaleźć na stronie pod adresem https://www.t-mobile.pl/c/25-lecie.

Zobacz: T-Mobile: 25 GB w urodzinowym Happy Fridays. Jak i do kiedy odebrać?
Zobacz: T-Mobile: jutro dostaniesz 25 GB, może też głośniki Marshall. Co trzeba zrobić?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu