DAJ CYNK

Plus: 5G dla każdego, w każdym abonamencie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Plus 5G dla każdego nowa kampania

Plus wprowadził nową ofertę abonamentową dla klientów indywidualnych oraz firm. Teraz ruszyła kampania reklamowa pod hasłem 5G w Plusie dla każdego, w każdym abonamencie.

Sieć Plus do świadczenia usług w technologii 5G używa bloku z pasma 2600 MHz, podczas gdy pozostali operatorzy z Wielkiej Czwórki używają do tego częstotliwości z zakresu 2100 MHz. To sprawia, że - przynajmniej teoretycznie - plusowe 5G jest najszybsze. To dobra wiadomość, a jeszcze lepsza jest taka, że wszystkie najnowsze abonamenty Plusa pozwalają korzystać z sieci 5G, jeśli tylko znajdziemy się w jej zasięgu.

Zobacz: Plus wprowadza nową ofertę z 5G dla klientów indywidualnych i firm
Zobacz: Plush też odświeża abonamenty

Pozostając w klimacie zmian, Plus wprowadza nowy format kreatywny, w którym realizowane będą kampanie ofertowe operatora. Ich bohaterem jest popularny aktor Wojciech Mecwaldowski, który wciela się w różne role – pracownika salonu Plusa oraz jego klientów. Celem nowego formatu i różnorodności odtwarzanych postaci jest podkreślenie bogatej oferty Plusa oraz jej dopasowania do potrzeb każdego z nas. Spoty utrzymane są w lekkim, humorystycznym klimacie, a ich główny przekaz związany jest z nowym hasłem Grupy Polsat Plus: „Ty rządzisz. Wybierz swoje wszystko”

Spot „5G w Plusie dla każdego, w każdym abonamencie” reklamuje nową ofertę operatora, w której Internet 5G dostępny jest we wszystkich abonamentach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm – już od 35 zł miesięcznie. Spot „Plus 5G Młody Mąż” promuje natomiast ofertę Internetu mobilnego 5G, w której pakiet 120 GB dostępny jest już od 25 zł miesięcznie. Przekazem łączącym oba spoty z komunikacją całej Grupy Polsat Plus jest hasło: „Wybierz swoje wszystko”.

Zobacz: Promocja w lajt mobile: doładuj konto za dychę lub więcej i zyskaj dodatkowe środki
Zobacz: T-Mobile: odbierz 20% rabatu w sklepach on-line

Ankieta
6%
8%
19%
18%
36%
12%

Wszystkich głosujących: 462

Źródło ankiety: Plus wprowadza nową ofertę z 5G dla klientów indywidualnych i firm

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plus

Źródło tekstu: Plus