DAJ CYNK

Orange Flex z niespodziankami na wakacje. Prezenty za rebusy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex

Orange przygotował wakacyjne niespodzianki dla użytkowników oferty Orange Flex. Operator zaprasza do copiątkowej zabawy, dzięki której będzie można zgarnąć nagrody, ma też nowy rabat i zapowiada coś dla podróżników.

Orange przygotował wakacyjne niespodzianki dla użytkowników Orange Flex. Pierwszą z nich są copiątkowe rebusy.

Zobacz: Orange zmienia cennik: zwiększa limity, obniża opłaty

Przez całe lato, w każdy piątek, w aplikacji w zakładce „Odkryj” pojawi się wakacyjny rebus. Wystarczy odgadnąć hasło i wpisać je w pole „Kody promocyjne”, by odebrać nagrodę. Każdy tydzień to nowa niespodzianka, która, jak to opisuje operator – pozwoli na jeszcze lepsze przeżywanie wakacyjnych przygód. 

Na razie jednak nie wiadomo dokładnie, co Orange przygotował z tej okazji. Trzeba to po prostu sprawdzić samodzielnie. Pierwszy rebus pojawi się w aplikacji już dziś 1 lipca, około godziny 17:00

Orange ma też kolejną zachętę dla nowych klientów. Od 5 lipca osoby przenoszące numer od innych operatorów będą mogły korzystać z Orange Flex przez 3 miesiące za 1 zł miesięcznie. Wystarczy wpisać kod SIEMAFLEX podczas aktywacji usługi, przed wyborem metody płatności. 

Promocja dotyczy dowolnego planu komórkowego. Oznacza to, że przez trzy miesiące można korzystać nawet z najwyższego planu z pakietem 150 GB i dostępu do sieci 5G za symboliczną złotówkę miesięcznie. 

Orange Flex ma również niespodziankę dla fanów dalekich podróży. Na użytkowników oferty czekają w Klubie Flex indywidualne kody na promocyjne pakiety danych w roamingu poza Unią Europejską. Wśród krajów m.in. Turcja, Gruzja, Izrael czy Chiny. 

Zobacz: VoLTE w roamingu? Orange już to ma
Zobacz: Orange szykuje się na wakacje. Operator zwiększa pojemność i zasięg

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Blog Orange Polska