DAJ CYNK

Orange Flex obchodzi drugie urodziny – z tej okazji prezenty

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6807

Orange Flex obchodzi drugie urodziny – z tej okazji prezenty

Orange Flex obchodzi dwa lata. Obecnie z tej usługi korzysta ponad 100 tys. klientów, a Orange chwali się ponad dwukrotnym wzrostem tej „sieci w aplikacji”. Z tej okazji Flex przygotował niespodzianki dla obecnych i nowych użytkowników, m.in 3 miesiące korzystania za złotówkę miesięcznie oraz kody na darmowe GB.

Orange Flex obchodzi swoje urodziny przez cały tydzień, od poniedziałku 10 maja. W social mediach, np. na Instagramie, a także w Klubie Flex ukryje w sumie 4 kody promocyjne, które użytkownicy będą musieli odnaleźć. Wyzwanie wymaga czujności, by odkryć konkretne miejsce i brzmienie samego kodu. Aby zobaczyć, co dokładnie kryje się za kodami, użytkownicy muszą wpisać je w aplikacji na swoim profilu w zakładce „Kody promocyjne”. Na aktywowanie kodów mają czas do niedzieli, 16 maja. Poszukiwania warto zacząć od samej aplikacji, ale też wytrwale śledzić wskazówki na profilu na Instagramie Flexa (@orange_flex).

Zobacz: Orange Flex: ponad 100 tysięcy użytkowników, sekretny kod na 10 GB i tydzień okazji

Orange Flex: prezent na urodziny

Dodatkowo w Sklepie Flex pojawią się specjalne zestawy promocyjne. Użytkownicy będą mogli kupić wybrany smartfon i dostać zegarek w prezencie.

Nowym klientom Orange Flex proponuje też znaną już z wcześniejszych ogłoszeń ofertę specjalną: 3 miesiące korzystania z dowolnego Planu  za 1 zł miesięcznie – w ten sposób można korzystać nawet z najwyższego dostępnego planu, ze 100 GB i 5G. Wystarczy podać kod FLEX3 podczas rejestracji, przed dodaniem metody płatności.

Szczegóły promocji: https://flex.orange.pl/promocje/3m1

Zobacz: Akcja EKO GB w Orange Flex: użytkownicy przekazali aż 300 000 GB. Sadzenie lasu już w połowie kwietnia

Orange Flex ma dwa lata

Sieć w aplikacji ma obecnie ponad 100 tys. aktywnych użytkowników. Oznacza to, że w ciągu ostatniego roku Orange Flex urósł ponad dwukrotnie. Obecnie aż 15% wszystkich kart SIM to wirtualne karty eSIM. Ta opcja cieszy się coraz większą popularnością. Niezmiennie najpopularniejszy Plan komórkowy we Flexie to 30 GB za 30 zł

Jak podaje Orange, użytkownicy Flexa bardzo aktywnie dzielili się swoimi niewykorzystanymi GB ze znajomymi – przekazali już ponad 1 mln gigabajtów w akcji „Przekaż GB”. Dzięki nim do rodzin w trudnej sytuacji trafiły tablety z internetem, a w Męcikale powstał hektar bioróżnorodnego lasu. 

Orange Flex obchodzi drugie urodziny – z tej okazji prezenty

Ponad 1/3 użytkowników należy do Klubu Flex oferującego zniżki i czasowe promocje od partnerów. Operator chwali się  tez, że aplikacja Orange Flex jest chętnie polecana. Już co 5 użytkownik aktywował Flexa właśnie z polecenia. W ciągu ostatniego roku w Orange Flex pojawiło też się sporo nowości, m.in. oferta Flex dla Firm z opcją e-faktury, Sklep Flex z urządzeniami i gadżetami. Kolejne nowości mają pojawić się już wkrótce.

Zobacz: Orange Klub Flex: już ponad 100 promocji. Nowa odsłona i nowe zniżki
Zobacz: Orange Flex za złotówkę miesięcznie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu