DAJ CYNK

Orange Flex za złotówkę miesięcznie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex za złotówke miesięcznie

Przenieś numer do Orange Flex i płać złotówkę miesięcznie przez trzy miesiące. To pierwsza promocja z okazji zbliżających się drugich urodzin Flexa.

Dla nowych użytkowników świętowanie drugich urodzin Orange Flex rozpoczyna się trochę wcześniej. Osoby przenoszące numer z ofert Orange oraz od innych operatorów, mogą korzystać z Flexa przez trzy miesiące za 1 zł miesięcznie.

Zobacz: Akcja EKO GB w Orange Flex: użytkownicy przekazali aż 300 000 GB. Sadzenie lasu już w połowie kwietnia
Zobacz: Smartfony od Orange zostaną użyte w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Z promocji można skorzystać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że nowy użytkownik, który przenosi numer, wpisze kod FLEX3 przed wyborem metody płatności w aplikacji Orange Flex. Oferta promocyjna dotyczy dowolnego Planu.

Orange Flex, czyli sieć w aplikacji, to elastyczna oferta z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE oraz paczką Internetu do wyboru (15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB). Plany zaczynają się od 25 zł miesięcznie.

Jak przenieść numer do Orange Flex?

Wszystkich formalności dokonuje się zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS) i założyć konto Flex. Obecny klient Orange na abonament może przenieść numer najwcześniej 180 dni przed końcem umowy. Jeżeli osoba korzysta z usług innego operatora, numer może przenieść na 120 dni przed końcem umowy. Osoba, która nie jest pewna, kiedy kończy się jej dotychczasowa umowa, możesz wybrać opcję przenieś numer „Jak najszybciej”.

Wszystkimi formalnościami zajmą się konsultanci Orange Flex. Najważniejsze, by numer, który będzie przenoszony, był zarejestrowany na poprawne dane. Nową kartę SIM dostarczy kurier za 0 zł, można także odebrać ją w salonie Orange. Dobrą opcją jest także wirtualna karta eSIM – wtedy aktywowanie numeru potrwa tylko kilka minut. Promocja jest ważna zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych i potrwa do końca 2021 roku.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronie flex.orange.pl/promocje/3m1.

Zobacz: eSIM wejdzie też do oferty Plusa? Trwają testy
Zobacz: Play: nowy pakiet 1000 GB z routerem 5G w zestawie dla najbardziej wymagających

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu