DAJ CYNK

Netia: w promocji internet do 1 Gbps taniej

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Netia: w promocji internet do 1 Gbps taniej

Netia wprowadziła dziś promocję, w której oferuje szybsze opcje dostępu do internetu w cenie niższych. Można z niej skorzystać od 5 maja do 7 czerwca.

W najnowszej ofercie promocyjnej Netia oferuje usługi dostępu do internetu o prędkości pobierania danych do 600 Mb/s za 50 zł miesięcznie (czyli za cenę opcji do 300 Mb/s). 

Natomiast najszybszy wariant dostępowy – do 1 Gb/s kosztuje teraz 60 zł miesięcznie (tyle, co wcześniej opcja do 600 Mb/s). 

Zobacz: Wiosenne okno otwarte w Netia TV to nawet 24 kanały bez dodatkowych opłat

Przy zakupie usługi dostępu do internetu solo, pierwsze 3 miesiące abonamentu na start klienci otrzymają gratis. Przez pierwsze 2 miesiące klienci otrzymają bezpłatnie usługę cyberbezpieczeństwa „Bezpieczny Internet 2” z licencją na 2 urządzenia. Od 3.miesiąca usługa ta kosztuje 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet internetu z dowolną usługą telewizyjną i dekoderem EvoBox (np. internet do 600 Mb/s i pakiet 99 kanałów TV za 60 zł miesięcznie), pierwszy miesiąc abonamentu oraz usługę Giganagrywarka Maxi przez pierwszy miesiąc otrzymają gratis.

Netia wystartowała również z kampanią reklamową. Eksponuje w niej wysoką pozycję w ostatnich rankingach SpeedTest.pl, które dały Netii prowadzenie w kategorii „Światłowód” wśród dostawców ogólnopolskich.

Zobacz: Netia: zasięg internetu 1 Gbps w 1,76 mln gospodarstw domowych. Wyniki za 1Q2021
Zobacz: Plus Światłowód teraz też na infrastrukturze Inei i Nexery. Większy zasięg z prędkością nawet do 1 Gb/s

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu