DAJ CYNK

Plus Światłowód teraz też na infrastrukturze Inei i Nexery. Większy zasięg z prędkością nawet do 1 Gb/s

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Plus Światłowód teraz też na infrastrukturze Inea i Nexera. Większy zasięg z prędkością nawet do 1 Gb/s

Plus rozszerza dostępność internetu stacjonarnego o infrastrukturę udostępnianą przez należący do Inei Fiberhost i Nexerę. Ze zwiększonego zasięgu światłowodu w Plusie będą mogli skorzystać mieszkańcy ponad 3 tysięcy miejscowości z 10 województw.

Dotychczas usługa internetu światłowodowego od Plusa świadczona była na łączach Netii i Orange. Od 15 marca br. Plus Światłowód dostępny będzie również dla gospodarstw domowych będących w zasięgu sieci Nexery i Inei powstałych w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC). Celem tej inicjatywy jest wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szerokopasmowego Internetu. W przypadku Inei współpraca dotyczy także sieci wybudowanej w ramach inwestycji własnych. 

Zobacz: Wiosenna Premia w Plusie: kup smartfon 5G i odbierz 200 zł

Z poszerzonego zasięgu terytorialnego oferty Plus Światłowód będą mogli korzystać mieszkańcy województw świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, gdzie dostawcą infrastruktury będzie Nexera oraz lubelskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, śląskiego i opolskiego, gdzie sieć szerokopasmową udostępnia Inea, a także kujawsko-pomorskiego i łódzkiego z dostępem do obu sieci.

Zobacz: T-Mobile bez nonsensów to światłowód do końca roku za darmo

Oferta Plus Światłowód w sieci Inea i Nexera

  • Plus Światłowód z prędkością do 300 Mb/s w cenie 85 zł/mies. (75 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł. 
  • Plus Światłowód z prędkością do 600 Mb/s za 95 zł/mies. (85 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.
  • Plus Światłowód z prędkością do 1 Gb/s kosztuje 105 zł/ mies. (95 zł po rabacie za smartDOM) + jednorazowa opłata aktywacyjna: 59 zł.

Zobacz: Plus daje dwa razy więcej gigabajtów. W jakich ofertach i do kiedy skorzystać?

Oferta Plus Światłowód na sieci Inea i Nexera w pakiecie z telewizją

Klienci, którzy znajdują się w zasięgu infrastruktury Inei i Nexery będą mogli skorzystać nie tylko z internetu światłowodowego Plusa, ale także z telewizji kablowej w technologii IPTV od Cyfrowego Polsatu. 

  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 300 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem S kosztuje 95 zł (85 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 600 Mb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem M kosztuje 115 zł (105 zł z rabatem smartDOM).
  • Oferta Plus Światłowód z internetem do 1 Gb/s w połączeniu z telewizją CP z pakietem L kosztuje 155 zł (145 zł z rabatem smartDOM).

Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór jednej z podanych ofert, otrzymują jeden miesiąc za darmo oraz kartę SIM z internetem mobilnym z pakietem 5 GB/mies. bez dodatkowych opłat.

Klienci oferty Plus Światłowód, oprócz telewizji mogą dobrać także abonament głosowy. Przykładowa oferta w ramach programu smartDOM z internetem z prędkością do 300 Mb/s, telewizją kablową w technologii IPTV od Cyfrowego Polsatu z pakietem S oraz z abonamentem głosowym z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i 2 GB internetu/mies. kosztuje 115 zł/mies. 

Zobacz: Orange: kolejna umowa na dostęp do światłowodu Fiberhost. 550 tys. nowych gospodarstw w zasięgu
Zobacz: Orange Funbox 6 – modem światłowodowy z Wi-Fi 6, który zmienił moją sieć domową (aktualizacja)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu