DAJ CYNK

Plus daje dwa razy więcej gigabajtów. W jakich ofertach i do kiedy skorzystać?

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7012

Plus daje dwa razy więcej gigabajtów

Od 1 marca Plus podwaja pakiety gigabajtów w wybranych głosowych ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w tym w abonamencie z dostępem do 5G. Dwukrotnie większe paczki danych na cały okres trwania umowy otrzymają nowi klienci, osoby przedłużające umowę lub kupujące kolejny abonament w Plusie. 

Operator podawał niedawno, że klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w 2020 roku przesłali ponad półtora miliarda gigabajtów, czyli 36% więcej niż rok wcześniej. Widząc zapotrzebowanie na transfer danych, Plus zdecydował się podwoić gigabajty w trzech głosowych wariantach ofert abonamentowych. 

Zobacz: Ponad 1,5 mld gigabajtów danych – tyle przesłali klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w 2020 roku

Promocja z podwójnymi gigabajtami dostępna jest już dla wybierających najtańszy abonament za 30 zł/mies., którzy zamiast 2 GB miesięcznie, otrzymują 4 GB. Osoby, którym zależy na jeszcze intensywniejszym codziennym korzystaniu z sieci, wybierając abonament za 50 zł/mies., dostają 24 GB zamiast 12 GB. Klientów, dla których ważny jest superszybki transfer danych w technologii 5G, ucieszą podwójne gigabajty (2x25 GB, czyli 50 GB) w abonamencie za 60 zł/mies.

Plus daje dwa razy więcej gigabajtów

Zobacz: VoLTE i Wi-Fi Calling już dostępne w Mobile Vikings

Dwa razy więcej GB dla firm

Plus podwaja gigabajty także w ofertach dla firm. Z dodatkowych gigabajtów mogą skorzystać wszyscy prowadzący firmę, którzy zdecydują się na abonament za 30 zł (36,90 zł z VAT/mies.), w którym zamiast 7 GB, dostają 14 GB. Przedsiębiorcy, chcący mieć swobodny dostęp do sieci zawsze, kiedy tego potrzebują, wybierając abonament za 50 zł (61,50 zł z VAT/mies.) otrzymują 40 GB, zamiast 20 GB. Najbardziej wymagający klienci korzystający z internetu 5G z abonamentem za 60 zł (73,80 zł z VAT/mies.) otrzymują 70 GB, zamiast 35 GB.

Plus daje dwa razy więcej gigabajtów

W każdym z abonamentów, zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak też dla firm użytkownicy mogą standardowo rozmawiać, SMS-ować i MMS-ować bez ograniczeń. Natomiast wybierając abonament za minimum 50 zł, mogą skorzystać z rabatu 25 zł na kolejną kartę w ramach programu smartDOM lub smartFIRMA.

Promocyjna oferta dostępna będzie dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy do końca maja.

Zobacz: W marcu w Orange wejdzie kilka zmian. Będzie trochę drożej, ale i sporo taniej
Zobacz: Play na kartę: 23 marca ruszy „Promocja dla Wielkiej Brytanii”

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Przewiń w dół do następnego wpisu