DAJ CYNK

Lajt mobile: złap okazję na Black Friday

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Lajt mobile Black Friday 2021

Z okazji Black Friday lajt mobile obniża cenę swojego abonamentu No limit L 5G z 300 GB Internetu oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami.

“Łap okazję na BLACK FRIDAY!” to czarnopiątkowa promocja w sieci lite mobile. Będzie z niej można skorzystać już w najbliższy weekend, od 26 do 28 listopada 2021 roku. W ramach promocji najwyższy plan abonamentowy z dostępem do 5G można mieć za 39,99 zł miesięcznie, czyli o 5 zł taniej niż zwykle.

Zobacz: Polecaj lajt mobile i płać mniej
Zobacz: Nowa oferta 5G w lajt mobile. W jakich planach i za ile?

Pakiet No limit L obejmuje:

  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y,
  • 300 GB Internetu w kraju (100 GB w dzień i 200 GB w nocy, od 1:00 do 8:00),
  • 5,38 GB Internetu w ramach roamingu UE,
  • dostęp do technologii 5G.

W lajt mobile umowę można zawrzeć w bezpiecznym trybie 100% online, bez konieczności okazywania jakichkolwiek dokumentów i kontaktu z kurierem. Dodatkowa możliwość wysyłki karty SIM do pobliskiego paczkomatu, szczególnie w obecnym, trudnym dla wszystkich czasie, wydaje się być bardzo rozsądna.

Dane osobowe podczas zawierania umowy na numer nowy lub przenoszony można potwierdzić za pomocą płatności PayU lub Przelewy24, a niezbędna do tego symboliczna kwota 1 zł zasili szczytny cel w ramach akcji lajtowe pomaganie

Nie czekaj! Zamów lub przenieś numer i skorzystaj z promocji! To świetna okazja, żeby mieć wiele, za tak niewiele! Gdzie haczyk? Nie ma! lajt mobile to najszybciej rozwijająca się sieć komórkowa w Polsce, a do tego z najtańszą ofertą. Wybieraj mądrze i nie przepłacaj! Pamiętaj: łatwiej o #lekkość w lajt mobile.

– zachęca lajt mobile

Zobacz: Black Friday: nie daj się nabić w butelkę. Pokażę Ci jak
Zobacz: Black Friday w Toya: tańszy Internet, 3 miesiące telewizji gratis

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: lajt mobile

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu