DAJ CYNK

[Aktualizacja] Formuła Play na Kartę - szczegóły oferty

18.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 258

Ważne 35

71

Play wprowadził nową ofertę - Formułę Play na Kartę. Według zapewnień Play - tańszą od ofert Orange, T-Mobile, Plus i Heyah.

Play wprowadził nową ofertę - Formułę Play na Kartę. Według zapewnień Play - tańszą od ofert Orange, T-Mobile, Plus i Heyah.

W ramach nowej oferty pojawiają się trzy pakiety usług - Formuła SMS, Formuła 3w1, Formuła 4w1. Każdą z Formuł włącza się tylko jednym kodem, a one odnawiają się co miesiąc - automatycznie.

Formuła SMS to nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 7 zł miesięcznie. Formułę można uruchomić kodem *111*401*1# lub wysłać SMS o treści: START.401 pod numer 111.

Formuła 3w1 to nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Play oraz 100 MB Internetu w sieci 4G LTE za 14 zł miesięcznie. Usługę tę uruchamia się kodem *111*402*1# lub wysyłając SMS o treści: START.402 pod numer 111.

Formuła 4w1 to nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w Play, 1 GB Internetu w sieci 4G LTE oraz obniżona trzykrotnie stawka za minutę połączenia do pozostałych sieci - 9 groszy za minutę (też numery stacjonarne, naliczanie sekundowe) - wszystkie te usługi razem kosztują miesięcznie 21 zł. Formułę 4w1 uruchamia się kodem *111*403*1# lub wysyłając SMS o treści: START.403 pod numer 111.

W ofercie Formuła Play na Kartę doładowując za 5 zł zyskuje się ważność konta na połączenia wychodzące na 50 dni.

Ważność konta na połączenia wychodzące w ofercie Formuła Play na Kartę
Doładowanie 5 - 99 zł +50 dni
Doładowanie 100 zł i więcej +150 dni

Aby przejść do nowej oferty Formuła Play na Kartę i móc skorzystać z Formuły SMS, 3w1 lub 4w1 wystarczy wprowadzić krótki kod *163*10#.

Poniżej stawki w ofercie Formuła Play na Kartę, które obowiązują, gdy klient nie włączy żadnej z nowych Formuł:
 • połączenia do wszystkich sieci 29 gr /minuta,
 • SMS-y 9 gr /SMS,
 • MMS-y 19 gr /MMS,
 • transfer danych 2 gr /100kB.

Play wprowadza także nowe startery z ofertą Formuła Play na Kartę, które umożliwiają testowanie Formuły 3w1 przez 7 dni za darmo oraz bonus 5 zł za korzystanie z Internetu pierwszy raz dla wszystkich klientów, którzy zmienią ofertę na nową.

Nowej Formule towarzyszy usługa Bezpieczny Internet w Formule Play na Kartę. To usługa, dzięki której klient może korzystać z Internetu bez obawy o koszty, dlatego że po wydaniu 5 zł na transfer danych, stawka za Internet wynosi 0 zł, a Internet działa ze zmniejszoną prędkością do 8 kilobitów na sekudnę. Szybkość Internetu można zwiększyć poprzez Formuły zawierające pakiet danych oraz dwa poniższe pakiety:

Koszt pakietu Ważność pakietu Limit danych Kod aktywacyjny
9 zł 30 dni 500 MB *111*404*1#
20 zł 30 dni 1,5 GB *111*405*1#

Pakiety można wielokrotnie aktywować, a ich ważność to 30 dni.Zobacz: cennik oferty Formuła Play na Kartę
Zobacz: regulamin pakietów danych w Formuła Play na Kartę
Zobacz: regulamin pakietów Formuła SMS, Formuła 3w1 i Formuła 4w1
Zobacz: regulamin promocji Bonus 5 zł za surfowanie

[Aktualizacja 21:55]

Na blogu rzecznika Play pojawiły się odpowiedzi na różne pytania użytkowników odnośnie nowej oferty.
 • Pakiety z Formuł i pakiety jednorazowe (500MB i 1,5GB) można wykorzystać w zasięgu P4 i krajowych partnerów roamingowych (plus, t-mobile, orange) - absolutnie nie trzeba być w sieci 4G LTE, można być w 2G, 3G i 4G. Działają wszędzie w ramach sieci Play.
 • Stawka 9gr / minutę w Formule 4w1 działa również na stacjonarne.
 • Połączenia do Play są naliczane sekundowo.
 • Bezpieczny Internet działa tak, że zlicza złotówki wydane z konta na transmisję danych. Jeśli osiągnięty zostanie ten próg, włącza się zwolniona prędkość transmisji, a stawka spada do 0zł. Dopóki nie będzie osiągnięty ten próg 5zł w miesiącu, nie będzie zwolnionej prędkości. Jeśli mamy włączoną Formułę 3w1 lub 4w1, w których jest pakiet Internetu i nie będziemy go zużywać w całości - licznik w ogóle nie zacznie zliczać złotówek, bo cała transmisja zmieści się w pakiecie, a transmisja będzie się odbywać z pełną prędkością.
 • MMS-y nie są zawarte w kwocie opłaty za Formułę. Nielimitowane są SMS-y.
 • Po przejściu na ofertę Formuła Play na Kartę środki z konta promocyjnego są zachowywane. Przepadają wszystkie pakiety minut, SMS, internetu, rabaty, rekompensaty etc.
 • Z oferty Formuła Play na Kartę można wrócić do ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła MminiMax na Kartę
 • W ofercie Formuła Play na Kartę można aktywować pakiet 10zł za 5zł.
 • Stawka za transmisję danych, rozliczana co 100kB (kilobajtów) to 2 grosze.
 • Formuły SMS, 3w1 i 4w1 to pakiety usług. Oferta Formuła Play na Kartę jest taryfą. Jeśli nie zostanie włączona żadna z nowych Formuł, użytkownik będzie korzystać z podstawowych stawek w ofercie Formuła Play na Kartę, czyli już po doładowaniu za 5 złotych jest 50 dni ważności konta na połączenia wychodzące i stawki jak w tabelce powyżej
 • Bonusy przy doładowaniach na Facebooku obowiązują w tej taryfie., regulaminy na stronie powinny być już zaktualizowane.
 • W tej taryfie można korzystać z LTE, ale promocja LTE (postpaidowa) nie jest dostępna.
 • 21zł to opłata za Formułę 4w1, oprócz tej opłaty, z konta rozliczane są minuty do pozostałych sieci po stawce 9gr za minutę. Czyli doładowujesz konto za 30zł, 21zł idzie na Formułę - dostajesz 0zł za SMS do wszystkich, 0zł za rozmowy do Play, 1 GB Internetu i 9 groszy za minutę do pozostałych - co daje 100 minut w kwocie doładowania 30zł.Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się