DAJ CYNK

Składany smartfon Xiaomi w akcji. Na filmie bawi się nim jeden z szefów firmy. Zagadką pozostaje nazwa sprzętu

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4499

Krótki materiał wideo opublikowany na serwisie Weibo pokazuje jednego z założycieli i szefów Xiaomi, bawiącego się nowym składanym smartfonem. Finalna nazwa urządzenia nadal pozostaje tajemnicą.

Trudno powiedzieć, czy publikacja materiału z urządzeniem była zamierzonym działaniem (przypuszczamy, że raczej była). Bohaterem wideo jest Lin Bin, czyli jeden ze współzałożycieli i szefów Xiaomi, który bawi się smartfonem ze składanym elastycznym ekranem. Wygląda na to, że mamy do czynienia ze sprzętem zbliżonym do tego, jakie widzieliśmy już w materiale udostępnionym w ubiegłym miesiącu przez Evana Blassa (@evleaks).

Smartfon (prawdopodobnie prototyp) w przeciwieństwie do innych konstrukcji tego typu, składa się na zewnątrz i to w dwóch miejscach. W pozycji rozłożonej wyświetlacz wydaje się mieć proporcje ekranu 3:2. Oczywiście urządzenie rozpoznaje złożenie i automatycznie dostosowuje interfejs. Widać też, że po złożeniu wyświetlacza zawinięte do tyłu krawędzie nadal świecą.

Zobacz: Największy salon Xiaomi w Europie otwarty w Paryżu. Kolejka jak po iPhone'a za dobrych lat
Zobacz: Jeden z szefów Xiaomi pokazuje prototyp smartfonu z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym w ekranie
Zobacz: W 2019 roku zobaczymy MIUI 11. W Xiaomi ruszyły prace nad nowym interfejsem dla smartfonów

Trudno w tym momencie określić jakiekolwiek ramy czasowe dotyczące ewentualnej premiery składanego smartfonu Xiaomi. Widać wyraźnie, że produkt jest na razie we wczesnej fazie testów, a jego ostateczna forma może się jeszcze zmienić. Tajemnicą pozostaje również nazwa modelu. Film daje nam jednak pojęcie czego możemy od chińskiego producenta oczekiwać i już na tym etapie nie wygląda to źle. Kupujecie taki pomysł?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu