DAJ CYNK

Samsung kumuluje promocje na Galaxy S21 5G. Kupując model Ultra można zaoszczędzić nawet 1100 zł

msnet

Sprzęt

Samsung Galaxy S21 5G kumulacja promocji nawet 1100 zł

Samsung przygotował kolejną promocję, która ma zachęcić do zakupu któregoś z najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Na instagramowych kontach 10 influencerów znajdziesz kody obniżające cenę smartfonów z serii Galaxy S21 5G o 400 zł. Co więcej, promocje się kumulują i w przypadku wyboru modelu Ultra można zaoszczędzić nawet 1100 zł.

Modny TataAnna JaroszewskaKarolina GilonKuba NorekMagda BeredaJulia PośnikKrzysztof GonciarzHashtagAlekVictor BorsukPiotr Bratosiewicz – to właśnie ci twórcy opublikują na swoich kanałach specjalne kody uprawniające do zniżki 400 zł przy zakupie urządzeń serii Galaxy S21 5G. Kody będzie można zrealizować na stronie samsung.com oraz w sklepach wybranych partnerów (RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, X-kom, Neonet i Komputronik), organizujących w swoich sklepach promocję. Akcja potrwa do 31 marca 2021 roku lub do wyczerpania puli urządzeń, na zakup których można uzyskać rabat od influencerów.

Zobacz: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G - flagowy telefon o ogromnych możliwościach
Zobacz: Samsung Galaxy S21 sprzedaje się najlepiej od czterech lat

Jak skorzystać z oferty?

  • Uważnie obserwuj instagramowe profile influencerów biorących udział w akcji.
  • Znajdź kod promocyjny. Twórcy zaczną je publikować w godzinach wieczornych, począwszy od 17 marca tego roku.
  • Podaj kod przy zakupie jednego ze smartfonów Galaxy S21 5G w sklepach objętych promocją (wpisanie kodu spowoduje aktualizację koszyka i naliczenie rabatu 400 zł).

Kumuluj promocje i zyskaj jeszcze więcej

Co ważne, aktywację influencerską można połączyć z obwiązującymi promocjami na zakup smartfonów z serii Galaxy S21 5G: trwającą do 21 marca 2021 promocją Samsung Cashback oraz promocją dla członków społeczności Samsung Members, która trwa do 28 marca 2021 roku. W optymalnym wariancie można, przy spełnieniu warunków obu promocji i wykorzystaniu kodu influencera, zaoszczędzić nawet 1100 zł przy zakupie smartfonu Galaxy S21 Ultra 5G.

Więcej informacji na temat obowiązujących promocji, warunków udziału oraz limitach nagród można znaleźć na stronie www.samsung.com/pl/offer.

Zobacz: Wiosenny Flash Sale w Xiaomi: wybrane urządzenia taniej nawet o 300 zł
Zobacz: Tydzień Społeczności Huawei to 25% zniżki na zakupy na huawei.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu