DAJ CYNK

Przenośny router Wi-Fi w ofercie Biedronki

30.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 21924

Ważne 9

5

W ofercie sieci Biedronka pojawił się mobilny router Wi-Fi - Huawei E5220.

W ofercie sieci Biedronka pojawił się mobilny router Wi-Fi - Huawei E5220.

Huawei E5220, to przenośny router pracujący w sieci 3G (HSDPA 21,6 Mb/s; HSUPA 5,76 Mb/s), udostępniający Internet poprzez Wi-Fi dla maksymalnie 10 urządzeń. Akumulator o pojemności 1150 mAh pozwala na maksymalnie 4 godziny pracy i do 200 godzin czuwania. Router działa w sieci Aero2.

Promocja potrwa od 30 października, do 3 listopada. Huawei E5220 będzie dostępny w cenie 169 zł.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
89. ~max.d
0

2015-07-30 17:20:43

Ja taki mam i chodzi świetnie

Odpowiedz

88. ~...
0

2014-11-02 20:42:16

@79wloTo żaden problem, bo modem 3G kosztuje grosze, a w dłuższym okresie to nawet zaleta, bo można sobie zawsze modem wymienić.

Odpowiedz

87. ~polo
1

2014-11-01 08:35:59

jest to już sprzęt przestarzały ,brak Lte ,brak wejscia na antenę zewnętrzną co przy słabym zasięgu można tylko marzyć o internecie gdyby posiadał te rzeczy to byłby sensowny zakup.

Odpowiedz

86. ~Pawel
1

2014-10-31 20:31:11

Ja rowniez go kupilem. Dziala dobrze na 3 urzadzaeniach polaczonych, w tym na komorce byla przeprowadzona rozmowa przez VoIP i wszystko git.

Odpowiedz

85. ~Piotr
0

2014-10-31 15:14:37

Kupiłem dzisiaj ten routerek i super działa w aero2 .

Odpowiedz

84. ~egon
1

2014-10-31 11:42:37

@52 Możesz napisać ile zapłaciłeś ?

Odpowiedz

83. wlo
-1

2014-10-31 11:25:36

82 - a nawigatora w samochodzie po naładowaniu akumulatora odłączasz? A notebooka? Nie - nic się nie stanie urządzeniu zasilanemu bateryjnie jeśli będzie cały czas "pod prądem" ;-) Akumulator jedynie częściej będziesz musiał zmieniać ;-) Wymieniać raczej ;-)

Odpowiedz

82. ~
1

2014-10-31 11:23:10

Czy ten router może być podłączony cały czas do prądu? Mam ładowarkę od telefonu i zastanawiam się, czy można go mieć podłączonego przez dłuższy czas.

Odpowiedz

81. ~Bolo
-1

2014-10-31 09:05:02

Problem w tym że routery z Play są zablokowane tylko do pracy w Play.

Odpowiedz

79. wlo
0

2014-10-31 08:30:52

78 - sęk w tym, że urządzenia serii MR - 3040 i 3020 (bez akumulatora) to nie modemy a zwykłe routery tylko ;-)

Odpowiedz

78. ~@up
1

2014-10-31 01:00:44

Nawer dopłacac nie trzeba bo za około 160 złotych mozna kupic tp LINK mr 3040 i naprawdę fajne jest to maleństwo- tylko nie kupowac ze starym oprogramowaniem (są dwie wersje i tylko w tej nowszej można zamiast preferowanej 4G wymusić lte na sztywno)

Odpowiedz

77. ~goral2099
1

2014-10-30 22:41:40

mam ten modem. kupiłem uzywany ale nieznacznie. ktoś tam pisał ,że nie ma hspa+ . to nie prawda bo ma. kupiłem go niejako na zapas i sprawdza sie gdy korzystam w tym swoim lesie. jednak teraz gdybym kupował to dopłaciłbym do czegos z LTE.

Odpowiedz

2014-10-30 20:54:05

Taki router to można uruchomić na większości smartfonów. Nawet na E52 ;) Oprogramowanie Joikuspot. Koszt zerrro złotych.

Odpowiedz

60. ~gość 98
0

2014-10-30 20:36:17

Nawiąże do pierwszego swojego wpisu. Tak mi się wydaje, że taki sprzęt zaczynają wyprzedawać bo jak dojdzie do finału sprzedaż LTE 800 Mhz to nikt tego nie kupi - albo kupią osoby nie zorientowane. Wielokrotnie zaobserwowałem taką sytuację u operatorów - wszyscy wciskają ten sam sprzęt (taki przekaz dnia) , "bo jaki on dobry, piękny pan/pani będzie zadowolony/a. Takie moje obserwacje, może się mylę.

Odpowiedz

56. ~PlayBoy
1

2014-10-30 19:39:13

Nowszy typ routera Huawei E5330 w Play można kupić bez żadnej promocji, od kilku lat za 159zł i do tego jest jeszcze starter Play Online. To ci biedronka promocję zrobiła:)

Odpowiedz