DAJ CYNK

Galaxy Note9 - przedsprzedaż i program Guard Note9

09.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2473

Ważne 0

0

Galaxy Note9, najnowszy smartfon firmy Samsung jest już dostępny w przedsprzedaży, która potrwa do 23 sierpnia.Galaxy Note9, najnowszy smartfon firmy Samsung jest już dostępny w przedsprzedaży, która potrwa do 23 sierpnia.

Oddaj telefon, zyskaj rabat na Note'a

Posiadacze starszych smartfonów Galaxy Note mogą liczyć na specjalny rabat. Czeka na nich kod promocyjny do programu Samsung Odkup o wartości 800 zł. Klienci odsprzedający inne urządzenia otrzymają kod promocyjny o gwarantowanej wartości 400 zł. W obu przypadkach kwota gwarantowana jest niezależna od stanu obecnego urządzenia. Warunkiem skorzystania z oferty jest aktywowanie nowo kupionego Galaxy Note9 nie później niż 28 sierpnia i odsprzedanie starego urządzenia do 12 września.

Dodatkowe ubezpieczenie

Dodatkowo firma Samsung przygotowała specjalny program Guard Note9. Dla wszystkich użytkowników uruchomiona zostanie dedykowana infolinia wraz z usługą zdalnego wsparcia w przypadku awarii. Użytkownicy, którzy zarejestrują się w promocji otrzymają dodatkowy rok ochrony po standardowej 2-letniej gwarancji na smartfon, możliwość skorzystania z opcji Naprawy Ekspresowej (do 2h) w wybranych punktach serwisowych oraz wymiany niedziałającego smartfonu lub rysika na nowy.

Klienci, którzy zakupią smartfon w przedsprzedaży, aktywują go do 28 sierpnia oraz zarejestrują się do promocji, otrzymają możliwość jednorazowej naprawy pogwarancyjnej w okresie 12 miesięcy w postaci naprawy zbitego ekranu (niezależnie od okoliczności zbicia).

Źródło tekstu: Samsung

Komentarze
Zaloguj się