DAJ CYNK

Flash Sale na Mi-home.pl: Xiaomi Mi 8 6/128 kosztuje 1649 zł

msnet

Sprzęt

W oficjalnym sklepie internetowym firmy Xiaomi, czyli na stronie mi-home.pl, trwa wyprzedaż błyskawiczna Flash Sale ze smartfonem Mi 8 6/128 GB w roli głównej. Ubiegłorocznego flagowca można kupić w cenie obniżonej o 750 zł.

Firma Xiaomi wprowadziła niedawno na polski rynek swój najnowszy top-smartfon, model Mi 9. Urządzenie to charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, jeśli popatrzymy na podobnie wyposażone produkty konkurencji. Za wariant wyposażony w 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB przestrzeni na dane trzeba zapłacić 1999 zł. W tej sytuacji dziwne by było, gdyby konsumenci sięgali po ubiegłoroczny model, o wyższej cenie.

Zobacz: W ciągu miesiąca na rynek trafiło milion smartfonów Xiaomi Mi 9 i pół miliona Mi 9 SE
Zobacz: Xiaomi Mi 9 już niedługo trafi do Polski. Znamy ceny i datę premiery
Zobacz: Xiaomi Mi 9 Explorer Edition zadebiutuje jeszcze w marcu. Na pokładzie 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej

Wygląda na to, że w magazynach chińskiego producenta zalegają niesprzedane jeszcze egzemplarze smartfonu MI 8, stąd decyzja o obniżeniu ceny tego urządzenia o 750 zł - z 2399 zł do 1649 zł. Liczba egzemplarzy jest ograniczona, jednak jeszcze chwilę temu smartfony te w promocyjnej cenie były wciąż dostępne. Oferta dotyczy białej i czarnej wersji kolorystycznej. Za smartfon w kolorze niebieskim trzeba zapłacić pełną cenę.

Osoby, które chciałyby przez zakupem dowiedzieć się nieco więcej, na temat Mi 8, zapraszamy do przeczytania naszej recenzji.

Zobacz: Test telefonu Xiaomi Mi 8 - górna półka Xiaomi zasłużyła na ocenę 9/10

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mi-home.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu