DAJ CYNK

Essential Phone jest nie tylko nienaprawialny, ale także bardzo wytrzymały

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7179

YouTuber JerryRigEverything sprawdził, jak wytrzymały jest nowy telefon firmy Andy'ego Rubina.YouTuber JerryRigEverything sprawdził, jak wytrzymały jest nowy telefon firmy Andy'ego Rubina.

Niedawno podzieliliśmy się z czytelnikami wieściami z serwisu iFixit, który poddał flagowy (i jedyny) smartfon firmy Essential testowi pod kątem możliwości naprawy urządzenia. Jak się okazało, jest to praktycznie niemożliwe (ocena 1/10). Czy w takim razie Essential Phone jest chociaż wytrzymały? Na to pytanie starał się odpowiedzieć "kat" telefonów komórkowych, JerryRigEverything.

Zestaw testów był standardowy, czyli rysowanie, próba ognia oraz wyginanie w dwie strony. W pierwszym przypadku szkło chroniące wyświetlacz oraz przednią kamerę zostało zarysowane ostrzem o numerze 6, podobnie jak większość innych topowych smartfonów (przypominamy, że jedynie szafirowe szkło HTC U Ultra wytrzymało nieco więcej i zostało zarysowane dopiero 7-ką). Wytrzymalszy na zarysowanie okazał się ceramiczny tylny panel, z którego nieskazitelną powierzchnią poradziło sobie dopiero ostrze numer 8. Także tytan, z którego została zrobiona ramka telefonu, wytrzymał więcej niż aluminium, które jest stosowane znacznie częściej. Próba ognia oraz wyginanie smartfonu nie przyniosły mu żadnej szkody.Zobacz: Essential Phone jest nienaprawialny

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: JerryRigEverything, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu