DAJ CYNK

Caviar proponuje iPhone'a X z panelem słonecznym

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3470

Do oferty rosyjskiego Caviara doszła limitowana edycja iPhone'a X z panelem słonecznym na plecach. Cena to "jedyne" 16,7 tys. zł.Do oferty rosyjskiego Caviara doszła limitowana edycja iPhone'a X z panelem słonecznym na plecach. Cena to "jedyne" 16,7 tys. zł.

Caviar specjalizuje się w przerabianiu i uszlachetnianiu telefonów komórkowych, które potem sprzedaje po bardzo wysokich cenach. Jednym z obiektów zainteresowań rosyjskiej firmy jest Apple iPhone X.

Model Tesla, który - jak twierdzi Caviar - powstał pod wpływem inspiracji ze strony trzech ludzi nauki (Nikola Tesla, Elon Musk i Steve Jobs), został znacznie pogrubiony względem oryginału, do 16,2 mm. Ma to swój plus w postaci dodatkowego zabezpieczenia aparatu fotograficznego. Dodanie panelu słonecznego zwiększyło też wagę urządzenia, do 260 g.Przejdźmy do ceny. Wariant z 64 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 284 tys. rubli (16,7 tys. zł), natomiast chcąc mieć 256 GB przestrzeni na dane, musimy dopłacić dodatkowe 15 tys. rubli (880 zł). Przed zapłatą możliwe jest przetestowanie urządzenia i sprawdzenie, czy spełnia oczekiwania potencjalnego nabywcy.

Zobacz: Caviar wydaje limitowaną edycję iPhone'a X z okazji wygranej Putina
Zobacz: iPhone X zbyt tani? Caviar ma na to rozwiązanie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cawiar

Źródło tekstu: Caviar, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu