DAJ CYNK

Czy tańsze rozmowy na Białoruś są potrzebne? Statystyki Orange pokazują, że tak

Dodane przez: msnet

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3357

Orange Białoruś tańsze połączenia

W ubiegłym tygodniu Orange Polska wprowadził tańsze międzynarodowe połączenia i SMS-y z Polski na Białoruś. Teraz przyszedł czas na małe podsumowanie, którego dokonał na Twitterze prezes pomarańczowego operatora.

Cała "Wielka Trójka" działających w Polsce operatorów, czyli Orange, Plus i T-Mobile, wprowadziła do swojej oferty tańsze połączenia międzynarodowe na Białoruś. Każdy z wymienionych telekomów zrobił to na swój sposób, o czym możecie przeczytać w naszych wcześniejszych wiadomościach (linki poniżej).

Zobacz: Klienci Orange mogą taniej dzwonić na Białoruś
Zobacz: Plus obniża koszty rozmów z Polski na Białoruś
Zobacz: T-Mobile też obniża ceny połączeń i SMS-ów na Białoruś

W przypadku pomarańczowego operatora dzisiaj mija tydzień od ogłoszenia wprowadzanych zmian w cenniku, które miały ułatwić obywatelom Białorusi, mieszkającym w Polsce, kontakty z rodziną pozostającą w swoim kraju. Jak napisał na Twitterze Jean-François Fallacher, ustępujący prezes Orange Polska, od ostatniej środy klienci tej sieci rozmawiali z Białorusią przez 17 tysięcy minut. Nie jest to szczególnie duża liczba, jednak i tak świadczy o tym, że takie akcje, jakie zrobiły Orange, Plus i T-Mobile, są potrzebne.

Ciekawe, co na to Play...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Jean-François Fallacher (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu