DAJ CYNK

Klienci Orange mogą taniej dzwonić na Białoruś

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3921

Orange Białoruś tańsze połączenia

Orange Polska i nju mobile obniżają ceny międzynarodowych połączeń telefonicznych z Polski na Białoruś. Ma to ułatwić Białorusinom mieszkającym w Polsce kontakty z ich rodzinami w kraju.

Obniżka dotyczy wszystkich połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych w Orange Polska i nju mobile na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Nowe ceny połączeń międzynarodowych na Białoruś dotyczą klientów ofert abonamentowych zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dla klientów indywidualnych cena zostanie zrównana do stawek, jakie obowiązują dla połączeń do krajów Unii Europejskiej, czyli 1 zł za minutę. Stawka dla biznesu także wyniesie 1 zł brutto za minutę. W zależności od oferty oznacza to obniżkę od 40% do 50% w porównaniu do standardowej ceny.

Zobacz: Orange Polska bada opcje związane z rozbudową sieci światłowodowej w partnerstwie z innymi
Zobacz: Od dziś 5G dla użytkowników Orange Flex. Specjalna akcja na powitanie

Dla klientów abonamentowych nowe stawki będą obowiązywały od środy, 19 sierpnia do środy, 2 września tego roku. Klienci ofert na kartę będą mogli korzystać z obniżonych stawek od czwartku, 20 sierpnia, do środy, 2 września.

Od 19 sierpnia w Orange Flex będą obowiązywały dwa promocyjne pakiety na połączenia z białoruskimi numerami: 10 minut za 5 zł (dostępny z kodem BIALORUS10) i 100 minut za 15 zł (dostępny z kodem BIALORUS100). Pakiety będą ważne przez 14 dni od aktywowania. Aktywować je można do końca dnia w środę, 2 września, w aplikacji Orange Flex w zakładce „Kody Promocyjne”.

Orange Polska zdecydował się na obniżki cen połączeń międzynarodowych pod wpływem analizy ruchu w sieci mobilnej, przeprowadzonej w ostatnich dniach. Połączeń z Polski na Białoruś jest teraz zdecydowanie więcej. Na podstawie bieżącego ruchu można szacować, że w sierpniu będzie on 4 razy większy niż w lipcu. Jednocześnie, w tym czasie ruch pomiędzy krajami w roamingu nie zmienił się. Dlatego Orange zdecydował się na wprowadzenie obniżonych stawek właśnie na połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś, odpowiadając w ten sposób na aktualne potrzeby Białorusinów.

Zobacz: Od dziś 5G dla użytkowników Orange Flex. Specjalna akcja na powitanie
Zobacz: PLAY NOW TV z nową ofertą oraz ulepszonym dekoderem TV BOX

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu