DAJ CYNK

T-Mobile też obniża ceny połączeń i SMS-ów na Białoruś

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3336

T-Mobile połączenia SMS Białoruś niższe ceny

T-Mobile również obniża ceny międzynarodowych połączeń oraz wiadomości SMS z Polski na Białoruś. Ma to ułatwić utrzymywanie kontaktów z osobami po białoruskiej stronie granicy. W zależności od segmentu, obniżki wynoszą do 85% względem dotychczasowych cen.

Od pierwszych sygnałów, jakie trafiały do T-Mobile w obszarze sytuacji na Białorusi, operator analizował możliwości ułatwienia kontaktów pomiędzy Białorusinami i Polakami, zaniepokojonych sytuacją rodzin i znajomych po drugiej stronie granicy. W efekcie firma przygotowała dwa rozwiązania ofertowe, skierowane do klientów indywidualnych, które umożliwiają utrzymywanie kontaktów bez ponoszenia wysokich opłat.

Zobacz: T-Mobile ma ofertę specjalną dla kibiców
Zobacz: T-Mobile: nielimitowane rozmowy i Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Pakiety dla klientów abonamentowych

Klienci T-Mobile posiadający abonament z taryfą „T” (zdecydowana większość użytkowników) mogą w prosty sposób aktywować pakiet 30 lub 70 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy z białoruskimi numerami stacjonarnymi i komórkowymi. Koszt pakietu zawierającego 30 minut to 10 zł z VAT. W przypadku pakietu 70 minut za 20 zł z VAT, koszt minuty połączenia wynosi 29 groszy (obniżka o 85%). Minuty w ramach pakietów są rozliczane za każde rozpoczęte 60 sekund połączenia.

Aby aktywować wybrany pakiet, należy:

  • w przypadku 30 minut (lub SMS-ów) wysłać SMS o treści AKT30 na numer 80008,
  • w przypadku 70 minut (lub SMS-ów) wysłać SMS o treści AKT70 na numer 80008.

Obniżone stawki w segmencie postpaid będą obowiązywać do 16 października 2020 roku.

Niższe stawki dla klientów korzystających z ofert na kartę i MIX

W przypadku klientów korzystających z ofert T-Mobile na kartę, MIX, Heyah na kartę, Heyah MIXtuBiedronka operator przygotowuje obniżenie stawki połączeń o połowę – z 1,96 zł do 99 groszy za minutę połączenia. Stawka została ustalona na poziomie cen, jakie obowiązują dla połączeń do krajów Unii Europejskiej (złotówka za minutę). Nowe stawki zostaną uruchomione w najbliższych dniach i będą obowiązywać do 16 października 2020 roku. W obu przypadkach operator bierze pod uwagę możliwość rozszerzenia tego okresu, jeśli niepokojące wydarzenia na terenie Białorusi będą się przedłużać.

Zobacz: Plus obniża koszty rozmów z Polski na Białoruś
Zobacz: Klienci Orange mogą taniej dzwonić na Białoruś

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu