DAJ CYNK

T-Mobile: nielimitowane rozmowy i Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile nielimitowane rozmowy Netflix 6 miesięcy za darmo

T-Mobile przygotował nową kampanię reklamową, promującą ofertę z nielimitowanymi rozmowami i dostępem do platformy Netflix, który można trzymać na 6 miesięcy w prezencie.

Jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych, jakim jest Netflix, nie trzeba nikomu specjalnie przybliżać. Ogromna biblioteka seriali, filmów i programów, jaką dysponuje serwis, zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomaniaków. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że każdy znajdzie w repertuarze Netflix coś dla siebie – „Dom z Papieru”, „Stranger Things”, „Wiedźmin”, „The Old Guard”, „W głębi lasu” czy „Rodzina Willoughby” to tylko kilka z najbardziej znanych filmów i seriali, którymi użytkownicy mogą się cieszyć gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą. Co równie ważne, praktycznie co tydzień na platformie udostępniane są nowe seriale oraz kolejne sezony popularnych produkcji, jak choćby drugi sezon „The Umbrella Academy”.

Zobacz: Netflix: nie tylko Dom z Papieru, nowy sezon dostanie też Undercover
Zobacz: Netflix pozwala na zmianę prędkości odtwarzania

Wszystko, co najlepsze w jednym pakiecie

T-Mobile postanowił zapewnić obecnym i nowym klientom ofertę, w ramach której mogą zgłębiać świat filmów i seriali w serwisie Netflix, a do tego być w stałym kontakcie z bliskimi. Decydując się na nielimitowane rozmowy i dostęp do platformy Netflix w jednym pakiecie w abonamencie (opcja bez telefonu) w cenie 49 zł miesięcznie (przez 6 miesięcy), użytkownicy otrzymają dostęp do tego popularnego serwisu VOD na pół roku w prezencie. Ponadto mogą oni korzystać z usługi Supernet Video, dzięki której podczas oglądania materiałów wideo nie zużywają gigabajtów zawartych w pakiecie. Oferta zawiera również paczkę 15 GB Internetu (do wykorzystania w kraju). Nielimitowane SMS-y i MMS-y pozwolą klientom dzielić się swoimi wrażeniami z rodziną i przyjaciółmi. Po 6 miesiącach abonament za pełny pakiet usług, łącznie z Netflixem, będzie wynosić 79 zł miesięcznie.

T-Mobile nowa kampania baner

Klimatyczna kampania

Nowej ofercie T-Mobile towarzyszą spoty reklamowe z udziałem aktorki Soni Bohosiewicz, która wciela się w rolę przewodniczki po tajemniczej puszczy. Oprowadza po niej dwie rodziny z dziećmi, które z zaciekawieniem słuchają jej opowieści o lesie pełnym niespotykanych zjawisk. W spotach pojawiają się motywy znane z filmów i seriali dostępnych w serwisie Netflix, takich jak „W głębi lasu”, ‘The Old Guard’ czy „The Umbrella Academy”. Sonia Bohosiewicz wskazując tajemniczo bohaterów, których spotkała w lesie, pokazuje łatwość, z jaką dzięki ofercie T-Mobile można korzystać z serwisu Netflix. Dzięki niej każdy może spotykać swoich ulubionych bohaterów w dowolnych okolicznościach.

Zobacz: Wyniki T-Mobile Polska za 2 kwartał 2020 roku: baza klientów wzrosła o 1,4%
Zobacz: Happy Fridays: blisko 44 mln bezpłatnych GB w pół roku. A dziś kolejne 3 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile