DAJ CYNK

Happy Fridays: blisko 44 mln bezpłatnych GB w pół roku. A dziś kolejne 3 GB

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4136

„Happy Fridays”: blisko 44 mln bezpłatnych GB w ciągu pół roku.

T-Mobile pokusił się o małe podsumowanie swojej cotygodniowej akcji „Happy Fridays”. Jak podaje operator, w w pierwszym półroczu 2020 r. użytkownicy dokonali ponad 6,1 mln aktywacji bonusowych pakietów, wykorzystując blisko 44 mln udostępnionych przez operatora gigabajtów. 

Ta pula poszerzy się również w tym tygodniu, bo już od dziś (dzień wcześniej niż zazwyczaj) do niedzieli 16 sierpnia klienci mogą aktywować kolejne bezpłatne 3 GB internetu.

W drugim kwartale 2020 r., kiedy większość osób przebywała w domach z powodu pandemii, klienci T-Mobile skorzystali z darmowych prezentów przygotowanych przez operatora blisko 3,5 mln razy, aktywując pakiety składające się łącznie z ponad 23,3 mln bezpłatnych gigabajtów. Z kolei w skali pierwszego półrocza było to ponad 6,1 mln aktywacji w ramach Happy Fridays i blisko 44 mln bezpłatnych gigabajtów

Zobacz: T-Mobile: TikTok bez limitów w Supernet Video
Zobacz: T-Mobile podwaja gigabajty na wakacje

Dziś operator ogłosił kolejną darmową paczkę 3 GB z okazji Happy Fridays

Paczka dostępna w ramach akcji przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, czyli użytkowników ofert MIX, na kartę oraz mających abonament. Paczkę można aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” bądź wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści "HF” na numer 80800 już od czwartku 13 sierpnia do niedzieli 16 sierpnia do końca dnia. 

Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

Zobacz: T-Mobile i Billie Eilish będą obalać stereotypy i przekonywać, że nowoczesne technologie zmienią świat na lepsze

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu