DAJ CYNK

Netflix chce pomóc ci schudnąć w nowym roku. To nie są żarty

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Telewizja i VoD

Netflix pod koniec roku udostępni zawartość, która pomoże zmotywować użytkowników do zadbania o siebie. Projekt powstanie we współpracy z Nike.

Nowy rok to dla wielu osób czas postanowień i chęć poprawy lub nawet zmiany swojego życia. Często wiąże się to z próbą obniżenia swojej wagi lub wprowadzeniem zdrowszej diety. Teraz Netflix będzie wspierał swoich użytkowników w tego typu postanowieniach. Na platformie pojawi się seria programów i poradników, które zmotywują cię do dalszej pracy nad sobą.

Netflix i Nike pomogą ci zrzucić wagę

Postanowienia noworoczne nie są najlepszym motywatorem do zadbania o siebie, ale lepsze to niż nic. Podobnego zdania jest Netflix i Nike, i wspólnie rozpoczną projekt motywacyjno-edukacyjny, który pomoże wrócić do formy wszystkim zdecydowanym. Będzie to polegało na tym, że filmy z Nike Training Club będą pojawiać się również na Netfliksie. Mają one zostać udostępnione w dwóch partiach, a pierwsza z nich trafi na platformę streamingową już pod koniec tego roku.

Filmy edukacyjne i motywacyjne będą dostępne dla wszystkich posiadaczy abonamentu Netflix oraz pojawią się w różnych językach. Pojawią się propozycje ćwiczeń, jak również nagrania przekazujące wiedzę na temat zdrowia i odżywiania. Pierwsza seria filmów Nike Training Club na Netfliksie będzie zawierała:

  • 13 odcinków z podstawową wiedzą o Fitnessie
  • 7 odcinków z kluczowymi ćwiczeniami
  • 6 epizodów z jogą
  • 14 epizodów z ćwiczeniami siłowymi
  • 5 odcinków z ćwiczeniami poprawiającymi samopoczucie

Warto zaznaczyć, że program będzie zawierał odcinki przystosowane do różnego stopnia zaawansowania fizycznego, więc zarówno początkujący, jak i weterani będą mogli znaleźć coś dla siebie. Pierwsze odcinki pojawią się na platformie już 30 grudnia.

Zobacz: Netflix ujawnia, co pokaże w styczniu 2023
Zobacz: Netflix z reklamami hitem w USA. Kiedy w Polsce?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kaspars Grinvalds / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Phone Arena