DAJ CYNK

Polsat Box rozdaje prezenty na święta. Telewizja nawet rok za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Polsat Box rozdaje prezenty na święta. Telewizja nawet rok za darmo

Polsat Box na święta daje nawet rok telewizji za darmo oraz dodatkowy prezent w postaci bezpłatnego dostępu do trzech kanałów HBO oraz platformy streamingowej HBO Max. Są też rabaty za łączenie usług.

Już od 8 listopada 2023 roku będzie można skorzystać z nowej świątecznej oferty Polsat Box. W jej ramach za pakiet S z 55 kanałami TV nie zapłacimy nic przez pierwszy rok , a za pakiet M (77 kanałów), M Sport (83 kanały) i L (136 kanałów) – przez pierwsze 3 miesiące. Dodatkowy prezent to 2 miesiące bezpłatnego dostępu do pakietu HBO i HBO Max. Ofertę można wybrać także w wariancie z Disney+ i rocznym dostępem do tej platformy w prezencie.

Zobacz: Plus szaleje. Da dwa w cenie jednego i krótką umowę
Zobacz: Google i Grupa Polsat Plus: zielona energia za rozwiązania chmurowe

Polsat Box święta baner1

Łączenie usług się opłaca

Ofertę telewizyjną można połączyć też ze światłowodem Plusa i skorzystać z rabatów. Telewizja Polsat Box (pakiet S z 55 kanałami tv) z Disney+ oraz Światłowód S kosztuje tylko 19 zł miesięcznie przez pierwszy rok (po rabatach). Od 13. miesiąca opłata wyniesie 107,99 zł/mies., a od 25 miesiąca – 136,99 zł/mies. (z rabatami). W świątecznej ofercie całość jest wzbogacona jeszcze o pakiet HBO i HBO Max na 2 miesiące za darmo.

Zobacz: Orange: za darmo Netflix i światłowód, tablet i smartfon za 1 zł
Zobacz: Vectra na Black Friday. Pakiet 85 kanałów telewizji za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Cyfrowy Polsat

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat