DAJ CYNK

Plus szaleje. Da dwa w cenie jednego i krótką umowę

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Plus szaleje. Da dwa w cenie jednego i krótką umowę

Plus już za dwa dni, 8 listopada 2023 roku, ruszy ze świąteczną ofertą. Zieloni proponują pod choinkę dwa abonamenty w cenie jednego z umową na 12 miesięcy. Można również liczyć na drugi telefon w prezencie oraz abonamenty rodzinne. Jest też promocja dla firm.

Dwa abonamenty w cenie jednego i umowa na rok

Idą święta i czas obdarowywania się prezentami. Z tej okazji operator sieci Plus oferuje dwa abonamenty w cenie jednego z umową tylko na 12 miesięcy. Oferta występuje w dwóch wariantach:

  • 2 abonamenty w cenie jednego za 69 zł miesięcznie (po roku 129 zł miesięcznie) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz wspólnym pakietem internetowym 240 GB,
  • 2 abonamenty w cenie jednego za 59 zł miesięcznie (po roku 109 zł miesięcznie) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz wspólną paczką 100 GB Internetu. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci Plusa, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem internetu za minimum 19 zł miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za min. 39 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także dla użytkowników Polsat Box, którzy wybiorą lub przedłużą usługę telewizji Polsat Box za minimum 20 zł miesięcznie.

Plus dwa abonamenty w cenie jednego baner

Zobacz: Plus będzie sponsorem polskich olimpijczyków
Zobacz: El Clãsico w Polsat Box Go. Wielki powrót Lewandowskiego?

Drugi smartfon w prezencie

Na Gwiazdkę Plus przygotował również promocję sprzętową. W jej ramach płacąc za jeden smartfon, drugi można otrzymać w prezencie. Na liście urządzeń objętych promocją z drugim smartfonem w prezencie znajdują się między innymi:

Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm przedłużających obowiązującą umowę lub podpisujących nową na abonament głosowy.

Prezenty dla całej rodziny

W Plusie kolejne abonamenty dostaniesz w cenie od 29 zł miesięcznie (z rabatami). W ramach abonamentu rodzinnego można dobrać nawet 5 kart z umową na dwa lata przy jednoczesnym zakupie urządzenia lub na rok bez telefonu dla przenoszących numer do Plusa. Decydując się na pięć dodatkowych kart, każdego miesiąca można oszczędzić 150 zł, co przy wyborze dwuletnich abonamentów daje oszczędności rzędu 3600 zł. W każdym z abonamentów rodzinnych dostępny jest Disney+ na rok w prezencie, a potem za 37,99 zł miesięcznie.

By dobrać kolejne karty w niższej cenie, wystarczy mieć już umowę na abonament głosowy za co najmniej 44,90 zł miesięcznie lub wybrać jeden z wymienionych poniżej abonamentów głosowych:

  • M za 59 zł miesięcznie (z rabatem) z możliwością dobrania kolejnej karty za 29 zł miesięcznie (z rabatami), razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem 50 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok,
  • L w promocyjnej cenie 69 zł miesięcznie (z rabatami, wcześniej 79 zł miesięcznie) z następną kartą za 39 zł miesięcznie (z rabatami) wraz z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 120 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok,
  • XL za 99 zł miesięcznie (z rabatem) z dodatkową kartą za 69 zł miesięcznie (z rabatami) razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz pakietem 250 GB na każdej karcie i dostępem do Disney+ w prezencie na rok.

Plus daje swoim klientom możliwość korzystania z sieci 5G bez żadnych dodatkowych opłat we wszystkich abonamentach.

Plus dla firm na święta

Plus przed świętami nie zapomina również o przedsiębiorcach. Mogą oni skorzystać z bożonarodzeniowej oferty z dwoma abonamentami w cenie jednego, która pozwoli na rok oszczędności w firmowych budżetach. Gwiazdkowa oferta dla firm także występuje w dwóch wariantach cenowych:

  • 2 abonamenty w cenie jednego za 59 zł + VAT miesięcznie z umową na rok, nielimitowanymi rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 140 GB Internetu do wspólnego korzystania. Po 12 miesiącach cena za dwa abonamenty wyniesie 109 zł + VAT (z rabatem).
  • 2 abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także ze wspólnym pakietem internetowym 60 GB.

Oferta dla firm dostępna jest dla klientów Plus dla Firm, którzy równocześnie zdecydują się na zakup lub przedłużenie umowy z abonamentem Polsat Box za minimum 16,26 zł (20 zł z VAT) miesięcznie lub Internetu za minimum 15,44 zł (19 zł z VAT) miesięcznie lub innego abonamentu głosowego za minimum 49 zł (60,27 zł z VAT) miesięcznie. Po roku cena wzrasta do 89 zł + VAT (z rabatem).

Zobacz: Orange: za darmo Netflix i światłowód, tablet i smartfon za 1 zł
Zobacz: Mobile Vikings z cyfrową nowością. Jest za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus