DAJ CYNK

Joker: Folie a deux z datą premiery. Gatunek filmu zaskakuje

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Rozrywka

Joker: Folie a deux z datą premiery. Gatunek filmu zaskakuje

Joker: Folie a deux, czyli druga część rewelacyjnego Jokera, otrzymała oficjalną datę premiery! Już wiemy, kiedy na dużym ekranie ponownie zobaczymy Joaquina Phoenixa.

Joker: Folie a deux to kontynuacja Jokera z 2019 roku. Kilka tygodni temu Todd Philips pokazał zdjęcie scenariusza oraz samego Joaquina Phoenixa, który zapoznawał się z fabułą kontynuacji. Jednak wtedy nie znaliśmy żadnych dat. Aż do teraz.

Joker 2 z datą premiery

Zagraniczne media informują, że film Joker: Folie a deux trafi do kin 4 października 2024 roku. W roli głównej zobaczymy ponownie Phoenixa, który za rolę ma zgarnąć niezłą sumkę 20 mln dolarów. Ale to żadne zaskoczenie, bo jego występ był rewelacyjny i w pełni zasługiwał na Oskara, którego zresztą dostał.

Wiele na temat filmu zdradza sam podtytuł Folie a deux. Jest to termin, który oznacza paranoję indukowaną, czyli zjawisko, w którym dwie osoby zaczynają podzielać to samo urojenie. Stąd podejrzenia, że w filmie zobaczymy Harley Quinn, która początkowo była psychiatrą złoczyńcy, a z czasem stała się jego partnerką.

Do roli szalonej dziewczyny Jokera ma być szykowana Lady Gaga. Jeszcze ciekawiej wyglądają plotki na temat gatunku Jokera 2. Film ma być podobno musicalem.

Zobacz: John Krasinski powiedział o swojej przyszłości w Fantastycznej Czwórce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Joker

Źródło tekstu: Hollywood Reporter

Przewiń w dół do następnego wpisu