DAJ CYNK

Telefon powyżej 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon powyżej 3500 zł – TOP 5 na październik 2022


Wybieramy najlepszy telefon powyżej 3500 zł? Co kupić, kiedy budżet nie ma znaczenia?

W dzisiejszych czasach nie trzeba już kupować flagowca, żeby móc cieszyć się dobrym i niezawodnym smartfonem. To jednak nie oznacza, że telefon z segmentu premium nie mają swoim użytkownikom nic do zaoferowania. Maksymalna wydajność, najnowocześniejsze technologie i unikalne rozwiązania – wszystko można znaleźć w urządzeniach z najwyższej półki cenowej.

Rzecz jasna nie wszystkie smartfony z segmentu premium są sobie równe, a kiedy na szali jest kilka tysięcy złotych, warto wybrać taki, który faktycznie spełni wszystkie nasze potrzeby. I w tym miejscu wkraczamy z pomocą. Dzięki naszej liście najlepszych telefonów powyżej 3500 zł bez problemu znajdziecie model, z którego będziecie zadowoleni.

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach poradnika znajdziecie opisy pięciu najlepszych naszym zdaniem smartfonów z segmentu premium, tj. kosztujących więcej niż 3500 zł. Górnej granicy brak, także rozrzut cenowy może być bardzo duży. Generalnie jednak wszystkie rekomendowane urządzenia możemy z czystym sumieniem polecić, niezależnie od tego, ile kosztują. Wśród tego grona wybraliśmy jeden szczególnie udany naszym zdaniem model, którego wyróżniliśmy tytułem „Wybór Redakcji”.

Zobacz: Telefon do 500 zł - TOP 5 na czerwiec 2022
Zobacz: Telefon do 1000 zł – TOP 5 na czerwiec 2022

Tradycyjnie kluczowymi kryteriami przy wyborze były dla nas dostępność w polskich sklepach oraz opłacalność. Oczywiście ta ostatnia jest tu rozumiana nieco inaczej niż w segmencie budżetowym, ale ogólna idea jest z grubsza taka sama: szukaliśmy urządzeń, które potrafią zaoferować więcej niż konkurencja w podobnej cenie. Czasem to „więcej” będzie się wiązało z wyższą wydajnością, w innym wypadku z topowym aparatem, a jeszcze w innym z unikalną technologią, której nie znajdziemy nigdzie indziej.

Zobacz: Telefon do 1500 złotych - TOP 5 na wrzesień 2022
Zobacz: Telefon do 2500 zł – TOP 5 na wrzesień 2022

Jako punkt odniesienia braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Zobacz: Telefon do 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Ankieta
25%
15%
46%
6%
8%

Wszystkich głosujących: 500

Źródło ankiety: Telefon powyżej 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu