DAJ CYNK

Telefon do 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon do 3500 zł – TOP 5 na październik 2022


Wybieramy najlepsze telefony do 3500 zł. Jaki model warto kupić w październiku 2022?

Smartfony z wysokiego segmentu nie cieszą się może tak dużą popularnością jak urządzenia ze średniej półki cenowej, jednak to nie znaczy, że nie warto się nimi zainteresować. Bardzo często dopłacając kilka złotych dostaniemy bowiem sprzęt, który będzie nam towarzyszył przez wiele lat, gwarantując komfort obsługi, jakiego nie znajdziemy w tańszych konstrukcjach. Nie mówiąc już o tym, że takie rzeczy jak wysoka wydajność czy świetny aparat powyżej pewnej kwoty są nie tyle zaletą, co raczej standardem, który po prostu nam się należy.

Ale nie wszystkie smartfony z wyższego segmentu są sobie równe. W co warto zainwestować, kiedy na szali jest kilka tysięcy złotych? Czego unikać? Postanowiliśmy odpowiedzieć na te pytania, wybierają pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów do 3500 zł.

Jak wybieraliśmy?

Na kolejnych stronach naszego poradnika wskazaliśmy pięć najlepszych naszym zdaniem smartfonów z przedziału od 2500 do 3500 zł. Z tej grupy wyłoniliśmy dodatkowo jeden model, który szczególnie przypadł na do gustu. Wyróżniliśmy go tytułem „Wybór Redakcji”.

Zobacz: Telefon do 500 zł - TOP 5 na czerwiec 2022
Zobacz: Telefon do 1000 zł – TOP 5 na czerwiec 2022

Podstawowe kryteria, które braliśmy pod uwagę, to opłacalność i dostępność na polskim rynku. Mówiąc krótko, szukaliśmy takich urządzeń, które bez problemu znajdziecie w sklepach, a jednocześnie będą w stanie zaoferować Wam więcej niż inne urządzenia w podobnej cenie.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Zobacz: Telefon do 1500 złotych - TOP 5 na wrzesień 2022
Zobacz: Telefon do 2500 zł – TOP 5 na wrzesień 2022

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Ankieta
27%
8%
42%
15%
8%

Wszystkich głosujących: 731

Źródło ankiety: Telefon do 3500 zł – TOP 5 na październik 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne