DAJ CYNK

Telefon do 1000 zł – TOP 5 na czerwiec 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon do 1000 zł – TOP 5 na kwiecień 2022


Jaki jest najlepszy telefon do 1000 zł? Wybieramy 5 modeli na czerwiec 2022.

Ile trzeba zapłacić za dobrego smartfona w 2022 roku? Zła wiadomość jest taka, że coraz więcej. Kryzys i inflacja nie ominęły rynku urządzeń mobilnych, co widać niestety podczas przeglądania oferty polskich sklepów. Większość popularnych modeli z generacji na generację wyraźnie podrożała, co wydaje się szczególnie odczuwalne w przypadku najtańszych urządzeń.

Oczywiście nadal można znaleźć dobrze wyposażony telefon za kilkaset złotych, ale równie łatwo naciąć się na produkt, który każdego dnia zapewni nam co najwyżej świeżą porcję frustracji. Jak tego uniknąć? Wystarczy skorzystać z naszego rankingu najlepszych smartfonów do 1000 zł.

Jak wybieraliśmy?

Przygotowaliśmy listę pięciu najciekawszych naszym zdaniem smartfonów dostępnych aktualnie w cenie poniżej 1000 zł.  Każdy z nich uważamy za atrakcyjną propozycję wartą zakupu. Oprócz tego wyłoniliśmy jednak jeden najlepszy naszym zdaniem model, któremu przyznaliśmy wyróżnienie „Wybór Redakcji”.

Głównymi kryteriami doboru urządzeń do rankingu były cena (co wynika niejako z tytułu), ale także dostępność w polskich sklepach oraz szeroko rozumiana opłacalność. Mówiąc krótko, szukaliśmy urządzeń, które zapewnią Wam najlepszy przelicznik jakości i funkcjonalności w przeliczeniu na każdą wydaną złotówkę. Oczywiście każdy wymieniony model ma swoje mocne i słabe strony, ale każdy jest w naszej opinii warty zakupu.

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu