DAJ CYNK

Polecane smartfony do 1600, 2200, 3100 zł i powyżej 3100 zł (czerwiec 2019)

Dodane przez: orson_dzi Arkadiusz Dziermański

Kategoria: Rankingi

Interakcje: 49372

Mamy dla Was kolejne zestawienie smartfonów, tym razem w nietypowych przedziałach cenowych - do 1600, 2200, 3100 oraz powyżej 3100 zł. Sprawdźcie, jakie modele warto rozważyć przed wakacyjnymi zakupami.

Poniższy ranking powstał w oparciu o ceny znalezione w serwisie Ceneo.pl, ale jak zawsze braliśmy pod uwagę wyłącznie modele dostępne w polskiej dystrybucji. Sprzedawane w dużych sklepach, w których powinniśmy być chronieni w sposób przewidziany przez polskie prawo, w tym przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie cywilnym. Pominęliśmy małe sklepy, wysyłające przedmioty z innych krajów oraz serwisy komisy i serwisy aukcyjne.

Startujemy tradycyjnie od najniższej półki cenowej. Nietypowe przedziały kwotowe wynikają z tego, że bardzo często wiele godnych uwagi modeli pomijaliśmy, bo ich cena wykraczała delikatnie poza przyjęty budżet. Wynosząc np. 1599 zł lub 2199 zł, a nasz budżet zakładał wydatek 1500 lub 2000 zł.

Łącznie mamy 4 kategorie cenowe i 16 zgromadzonych w nich smartfonów. Ostateczną decyzję, który z nich w danej kategorii cenowej jest najlepszy, pozostawiamy naszym Czytelnikom. Na każdej stronie znajdziecie ankietę, w której możecie poprzeć nasz wybór w danym przedziale cenowym. Jeśli uważacie, że na uwagę zasługuje inny model, podzielcie się tą informacją w komentarzu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu