DAJ CYNK

T-Mobile miał awarię, nic nie działało. Znamy przyczynę

Marian Szutiak

Wydarzenia

T-Mobile awaria nic nie nie działa

T-Mobile miał dużą awarię. Z doniesień klientów magentowego operatora wynika, że nie działała sieć komórkowa oraz Internet światłowodowy. Były też problemy z połączeniem się z infolinią.

W poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku, mniej więcej o godzinie 13:30, w serwisie downdetector.pl rozpoczął się gwałtowny wzrost liczby zgłoszeń o nieprawidłowym działaniu sieci T-Mobile. Z komentarzy wynika, że w różnych częściach Polski (ale przede wszystkim w Łodzi i okolicach) są problemy z siecią komórkową (połączenia telefoniczne, SMS-y i MMS-y oraz Internet), a także z Internetem światłowodowym oferowanym przez magentowego operatora. Liczba zgłoszeń wciąż rośnie, więc sprawa jest rozwojowa (poniżej wykres z godziny 14:49).

T-Mobile awaria wykres

T-Mobile awaria mapa

Brak sieci komórkowej - Bełchatów

Co się stało??? ........nic nie działa z Tmobile

Działa wam światłowód Tmobile ?? Tomaszów Mazowiecki i okolice

Stryków , masz Sierżnia brak netu , do info teź nie można się dodzwonić

Łódź - od godziny "nie zarejestrowano w sieci" !

– przykładowe komentarze na downdetector.pl (pisownia oryginalna)

T-Mobile wie o awarii i pracuje nad jej usunięciem.

Obecnie mogą występować przejściowe utrudnienia w związku z trwającą awarią. Technicy pracują nad przywróceniem pełnej funkcjonalności.

– czytamy w jednej z odpowiedzi T-Mobile w mediach społecznościowych

T-Mobile awaria

Nie wiemy, co spowodowało awarię, ani jak długo ona potrwa. Poprosiliśmy magentowego operatora o komentarz w tej sprawie. Opublikujemy go, gdy tylko otrzymamy odpowiedź.

Aktualizacja – komentarz T-Mobile

T-Mobile rzucił nieco światła na awarię. Jest ona wynikiem przerwania światłowodu zapewniającego usługi w Łodzi i okolicach, dlatego to stamtąd było najwięcej zgłoszeń o problemach.

W wyniku fizycznego uszkodzenia światłowodów zapewniających usługi naszym klientom w Łodzi i okolicach stracili oni czasowo dostęp do naszej sieci. Bardzo serdecznie przepraszamy Was za niedogodności. Technicy są już na miejscu i robią co w ich mocy, żeby naprawić uszkodzone łącza. Jednocześnie przygotowujemy alternatywne połączenia, żeby problemy potrwały jak najkrócej. Będziemy informować Was na bieżąco o przebiegu prac.

– napisało Biuro Prasowe T-Mobile Polska

Aktualizacja 2 – i po awarii

T-Mobile poradził sobie z awarią w Łodzi i jej okolicach.

Możemy już poinformować Was oficjalnie, że usunęliśmy awarię, która dotknęła naszą sieć w Łodzi i okolicach. Bardzo dziękujemy Wam za cierpliwość i wyrozumiałość, a naszym technikom za ciężką pracę. Uwierzcie nam, włożyli bardzo dużo wysiłku w to, żeby nasze usługi mogły znowu działać bez zakłóceń.

– poinformowało nas Biuro Prasowe T-Mobile Polska

T-Mobile awaria wykres 2

Zobacz: T-Mobile Operation Center – tak zarządza się magentową siecią w Polsce
Zobacz: T-Mobile: nowa odsłona oferty z 5G. Cztery warianty dla każdego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Downdetector.pl

Źródło tekstu: Downdetector.pl

Przewiń w dół do następnego wpisu