DAJ CYNK

LG wstrzymuje prace w swojej fabryce przez koronawirusa

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10547

LG V60 ThinQ 5G zaprezentowany: nagrywanie 8K, dźwięk Hi-Fi, Dual Screen, MIL-STD 810G

Nie ma dnia by koronawirus nie dał o sobie znać. Tym razem choroba doprowadziła do wstrzymania prac w fabryce LG Display.

W zasadzie codziennie informujemy o nowych wydarzeniach związanych z koronawirusem, które mają wpływ na branżę technologiczną. Oczywiście nic nie jest tak głośne jak odwołanie targów MWC w Barcelonie, czy zakaz wstępu dla publiczności na IEM w Katowicach, ale to nie znaczy, że inne rzeczy nie wpływają na producentów. Apple już otwarcie przyznawał, że przez opóźniania w dostawach z Chin będzie miał mniejszą sprzedaż na świecie.

Koronawirus nie oszczędził też Korei Południowej. Wcześniej informowaliśmy, że Samsung na dwa dni zamknął swoją fabrykę w Gumi (w której to produkuje się m.in. model Galaxy Z Flip). Powodem było zdiagnozowanie choroby u jednego z pracowników i chęć prewencyjnego odkażenia fabryki. Teraz to samo zrobił LG. Również w Gumi. W przypadku LG jest to fabryka wyświetlaczy LCD, a na chorobę zapadł pracownik pobliskiego banku. Koreańska marka wolała jednak dmuchać na zimne i zamknęła fabrykę na trzy dni.

Zobacz Samsung zamyka fabrykę Galaxy Z Flip przez koronawirusa
Zobacz Plague Inc. nie pobierzesz już w Chinach. Powodem koronawirus

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena

Przewiń w dół do następnego wpisu