DAJ CYNK

Galaxy S21 FE już za kilka dni? Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked 2021 Part 2

Mieszko

Wydarzenia

Galaxy S21 FE już za kilka dni? Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked 2021 Part 2

Galaxy S21 FE miało już nie być, a przynajmniej nie w tym roku. Nadzieję rozbudza ogłoszone właśnie nowe, październikowe wydarzenie z serii Galaxy Unpacked. Prawdopodobnie chodzi jednak o kolejną odsłonę modelu Galaxy Z Flip3.

Samsung ogłosił, że 20 października o godzinie 16:00 naszego czasu odbędzie się wydarzenie o nazwie Galaxy Unpacked 2021 Part 2. Prezentacja odbędzie się on-line w kanałach Samsunga. Premiera została zapowiedziana przez producenta w mediach społecznościowych w formie krótkiej animacji, która nie zdarza zbyt wielu szczegółów imprezy. Jedna z możliwych opcji to premiera długo oczekiwanego smartfonu Galaxy S21 FE oraz tabletu Galaxy Tab S8

Nasi użytkownicy są wieloaspektowi i żyją na wiele kolorowych, interesujących i wyjątkowych sposobów. Dlatego też technologia, z której korzystają na co dzień, powinna odzwierciedlać ich indywidualizm. Dołącz do Galaxy Unpacked Part 2 20 października, aby zobaczyć, jak Samsung otwiera nowe możliwości wyrażania siebie dzięki technologii. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube firmy Samsung od godziny 10:00 ET

– zaprasza Samsung w jednym z opisów animacji.

Niestety, z tego barwnego opisu trudno wyłuskać jakieś konkrety. Wzmianka o kolorach może odnosić się do licznych, spodziewanych wariantów obudowy Galaxy S21 FE, jednak jest też inna możliwość. Wiadomo, że Samsung zamierza przedstawić nowe warianty kolorystyczne modelu Galaxy Z Flip3: niebieski, szary, jasnoróżowy, biały i żółty. Te właśnie kolory widoczne są na animacji. Przedstawione na niej, zbliżone do kwadratów elementy również wskazują, że chodzi właśnie o ten model.

Zobacz: Czy Galaxy Z Flip3 złamie się po wygięciu? Sprawdził to JerryRigEverything

Wcześniejsze tegoroczne wydarzenie Galaxy Unpacked 2021 (czyli Part 1) miało miejsce 11 sierpnia, gdy Samsung zaprezentował modele Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. Wtedy też wielkim nieobecnym był Galaxy S21 FE, którego premierę początkowo zapowiadano na wrzesień lub październik. Później jednak pojawiły się niepokojące doniesienia, według których Galaxy S21 FE miał być albo całkowicie anulowany, albo też przesunięty dopiero na 2022 rok. Wśród przyczyn wskazywany między innymi problemy produkcyjne, jednak nieoficjalnie mówiło się też o dużym sukcesie rynkowym Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3, co z kolei miało sprawić, że Samsung postawił na dalszą promocję rozkładanych modeli. 

Zobacz: Samsung Galaxy S21 FE może się pojawi... w dość zaskakującym terminie
Zobacz: Samsung Galaxy S21 FE odwołany - Samsung próbuje o nim zapomnieć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu