DAJ CYNK

Apple Spring Loaded: iPhone 12 w nowym kolorze oraz kilka innych nowości

Marian Szutiak

Wydarzenia

Apple Spring Loaded iPhone 12 nowy kolor inne nowości

Podczas wiosennego wydarzenia Apple Spring Loaded amerykański gigant zaprezentował kilka nowości w portfolio swoich produktów. Wśród nich jest iPhone 12 w nowym, wiosennym kolorze, a także AirTag, dzięki któremu łatwiej będzie znaleźć na przykład zgubione klucze.

iPhone 12 cały w purpurze

Jeśli jeszcze nie kupiliście iPhone'a 12 lub iPhone'a 12 mini, być moze zachęci Was nowa wersja kolorystyczna tego urządzenia. Tak przynajmniej chciałby Tim Cook, CEO Apple'a, który zapowiedział "nowy" produkt. Smartfon ma być dostępny do zamawiania już od najbliższego piątku, 23 kwietnia 2021 roku, natomiast do regularnej sprzedaży ma trafić tydzień później.

Apple iPhone 12 kolory

Zobacz: Apple, Samsung i Xiaomi – najpopularniejsze telefony 5G w T-Mobile w 1Q2021
Zobacz: Samsung największym producentem smartfonów w 1Q2021. Huawei nie zmieścił się w pierwszej piątce

Apple Podcasts Subscriptions

Lubicie podkasty? Apple odświeża swoją aplikację Podcasts i zapowiada subskrypcję premium, która ruszy w maju w ponad 170 krajach i regionach świata. W ten sposób amerykański gigant chce zdobyć finansowanie dla swoich oryginalnych produkcji, dostępnych dla subskrybentów.

 Apple Podcasts new

Apple AirTags - klucze się już nie zgubię

Firma Apple pokazała nowe, małe urządzenie, które ma zadbać o to, byśmy mogli łatwiej znaleźć różne rzeczy, które zdarza nam się gubić. AirTag to niewielkie kółko, które możemy przyczepić na przykład do kluczy. Dzięki temu, gdy znikną nam one z oczu, będziemy je mogli łatwiej i szybciej znaleźć. Dzięki połączeniu z siecią Find My na ekranie iPhone'a zobaczymy, w którym kierunku powinniśmy się udać, by znaleźć naszą zgubę.

Apple AirTag

 

AirTag będzie dostępny pojedynczo za 29 dolarów (109 zł) lub w czteropakach za 99 dolarów (374 zł). W Polsce będzie nieco drożej, odpowiednio 159 zł i 549 zł.

Zobacz: Apple Spring Loaded: Nowy iMac to piękne kolory i procesor M1 pod maską
Zobacz: Apple Spring Loaded: Apple TV 4K z nowym procesorem i funkcją kalibracji ekranu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Apple, wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu