DAJ CYNK

Apple już teraz udostępnia obraz ze Steve Jobs Theater przed dzisiejszą konferencją

25.03.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3794

Ważne 0

0

Podgrzewanie atmosfery przed dzisiejszą premierą nowych produktów Apple rozpoczęto od udostępnienia transmisji z kamer umieszczonych w kalifornijskim Steve Jobs Theater.

Promocję nadchodzącego wydarzenia można przeprowadzić na wiele sposobów. Publikowanie różnych zwiastunów i zdjęć wydaje się jedną z bardziej naturalnych metod, ale transmisja na żywo z miejsca konferencji to raczej rzadkość. Na taki krok zdecydowało się właśnie Apple, udostępniając przekaz z kamer umieszczonych w audytorium Steve Jobs Theater.

Zobacz: Spotify pozywa Apple. Sprawą nieuczciwej konkurencji zajmie się Komisja Europejska

Transmisja dostępna pod adresem www.apple.com/apple-events/livestream może dać nam nieco wskazówek odnośnie samej konferencji, która rozpocznie się o 18:00 naszego czasu. Po pustej sali kręci się obsługa techniczna oraz ekipa sprzątająca (pozornie nuda), ale na ekranie pojawiło się już kilka wskazówek sugerujących co może być tematem wydarzenia.

Zobacz: Apple po cichu pokazał nowe iPady. Przywitajmy iPada Air oraz nowego iPada Mini

Wyłapano między innymi połączenie od Chrisa Evansa, aktora znanego z roli Kapitana Ameryki. To może potwierdzać wcześniejsze doniesienia o uruchomieniu usługi VoD, stanowiącej mocną odpowiedź Apple na Netfliksa. Transmisja jest dobrą okazją do przyjrzenia się z bliska auli Steve Jobs Theater znajdującej się w nowym kompleksie Apple Park.

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: myapple.pl

Komentarze
Zaloguj się