DAJ CYNK

Walentynkowe doładowania w Play

13.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18439

Ważne 17

12

Na 14 lutego, Walentynki, Play przygotował promocję doładowań.

Na 14 lutego, Walentynki, Play przygotował promocję doładowań.

Promocja obowiązuje do końca dnia 14. lutego. Skorzystać mogą z niej klienci ofert na kartę Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:

Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 MB
11-25 zł 60 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 70% wartości doładowania
51 zł i więcej 200% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
136. ~mirek szat
-1

2014-02-23 12:55:15

Zwykli oszuści i złodzieje. Doładowałem dwa telefony po 51 zł 14 lutego o godz 22. Zaksięgowali o 3 w nocy 15 lutego. Payu odesłało mnie do Play a Play wysłał mnie na drzewo.

Odpowiedz

135. ~marcellove
0

2014-02-20 12:15:10

@131 Właśnie przed chwilą wszedłem na Play24 i próbowałem doładować sie za 55pln tak jak Ty i stwierdzam,że sie nie da.Mam do wyboru tylko 50pln a następnie 100pln.Prosze wytłumacz mi przez jakie swoje konto na Play sie doładowywałeś?

Odpowiedz

134. ~marcellove
0

2014-02-20 11:35:40

@133 Jedyne co moge Tobie podpowiedzieć to reklamuj wszelkie nieprawidłowości w BOK:-)

Odpowiedz

133. ~andy
0

2014-02-19 19:53:01

Do dzisiaj nie dostałem bonusu 200% za doładowanie 51zł, ale promocja!

Odpowiedz

132. ~marcellove
-1

2014-02-17 22:27:02

@131 Łącze sie w bólu z Tobą.Ja nie miałem problemu z doładowaniem,nie wiem czym jest to spowodowane.Chyba dużą ilością użytkowników chcących skorzystać z promocji.Doładowałem,po kilkunastu minutach dostałem 200% czyli podwojenie kwoty na konto promocyjne.

Odpowiedz

131. Xavier88
0

2014-02-17 15:58:22

a ja wam powiem ze play mnie pierwszy raz wyruchał, doadowałem za 55 zł 14 lutego o 13.58 przez moje konto na play, potwierdzenie dostałem... 15 lutego o 7.20 rano... oczywiście bez bonusu, jedynie ich 15% czyli 8 zł z hakiem. zadzwoniłem, zgłosiłem reklamacje, a gość w słuchawce mówi mi , ze może mi zaproponowac rekompensate ...20 zł!!! wysmiałem gościa. dzis dzwoniłem, nie raczyli przysąłc mi informacji, ze reklamacja została rozpatrzona negatywnie poniewaz zasiliłem konto 15 lutego. nie pamietam, żeby ktos mnie tak wydymał... przesłałem jeszcze raz maila z potwierdzeniem przelewu z dnia 14 lutego i ksiegowane 14 lutego, ciekawe jak teraz sie do tego odnosą...

Odpowiedz

130. macellove
-2

2014-02-16 21:28:16

@129 Nie pracuje w MF,co nie zmienia faktu,że zdania nie zmieniam.Play daje 200% więcej co stanowi podwojenie(nie potrojenie) kwoty doładowania za 51pln!stop kropka.

Odpowiedz

129. goral2099
1

2014-02-16 21:13:40

Mam nadzieję, że nie pracujesz w ministerstwie finansów...Wszystko zostało już wyjaśnione. 1. Musisz wrócić do początku naszej wymiany postów i przeczytać wszystko jeszcze raz. 2. Jeżeli nie zmienisz zdania po przeczytaniu, musisz wziąć rozbieg i uderzyć głową w ścianę. Punkty 1 i 2 należy powtarzać do momentu oświecenia.

Odpowiedz

128. macellove
-2

2014-02-16 21:09:45

Albo inaczej.Prosze uzupełnijcie równanie: stan konta po doładowaniu za 51pln/51=?

Odpowiedz

127. macellove
-2

2014-02-16 21:00:51

Załadowałem sie kwotą 51pln,operator dał mi w prezencie za doładowanie 102pln na konto promocyjne.102dzielone na 51to daje 2.Ja twierdze,że jest to podwojenie.Prosze o konstruktywne wytłumaczenie mi,że dostaje od operatora potrojenie skoro za 51pln na koncie głównym zapłaciłem z wlasnej kieszeni.Bez żartów Panowie.

Odpowiedz

125. goral2099
0

2014-02-16 20:52:50

124: To takie zadanie z treścią. :D

Odpowiedz

124. macellove
-1

2014-02-16 20:51:34

Panowie,dlaczego porównujecie rodzenie dzieci do ładowania konta środkami pieniężnymi?

Odpowiedz

123. goral2099
0

2014-02-16 20:50:16

Całkowita porażka polskiego systemu edukacji. Chociaż mam jeszcze nadzieję, że marcel po prostu troluje...

Odpowiedz

122. AERO2 USER
1

2014-02-16 20:50:07

Myślenia nie da się wytłumaczyć. Nic nie dostałeś gratis. Bonus jest wliczony w doładowanie. 200% więcej od czegoś to coś i 200%.

Odpowiedz