DAJ CYNK

Rozwiąż quiz o 5G Plusa i zgarnij darmowy pakiet 10 GB

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9543

Plus 5G quiz darmowy pakiet 10 GB

Jest nowa promocja dla użytkowników Plusa i Plusha. To quiz z trzema szybkimi pytaniami o technologii 5G, za które można zdobyć dodatkowe 10 GB Internetu do wykorzystania przez 30 dni.

Plus chwali się, że ma najszybszy, największy i najlepszy Internet 5G w Polsce. Dzięki wykorzystaniu pasma 2600 MHz TDD działa on z szybkością technologiczną do 600 Mb/s i obejmuje swoim zasięgiem aż 12 milionów mieszkańców Polski, a jego aktualny zasięg można sprawdzić na www.plus.pl/mapa-zasiegu (mapka poniżej, na czerwono zasięg 5G). Wystarczy wiedzieć to oraz jeszcze kilka prostych rzeczy, by otrzymać bezpłatny pakiet 10 GB.

Plus mapa zasięgu

Celem nowej promocji „Quiz 5G” jest popularyzacja wiedzy o sieci piątej generacji. Aby wziąć w niej udział, wystarczy udzielić poprawnych odpowiedzi na trzy losowe pytania, wybrane z puli pytań w quizie udostępnionym na stronach www.plus.pl/5g i www.plushbezlimitu.pl/5g.

Zobacz: 5G w Plusie – wykorzystaj je w pełni z jednym z tych telefonów
Zobacz: Przejęcie Polkomtel Infrastruktura przez Cellnex. UOKiK wydał zgodę

Promocja „Quiz 5G” jest dostępna dla klientów Plusa i Plusha, a mogą wziąć w niej udział użytkownicy wszystkich rodzajów ofert dla klientów indywidualnych oraz SOHO. Przyznawany w promocji pakiet 10 GB może być włączony tylko raz i nie może być wykorzystany w roamingu międzynarodowym.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2021 roku, a więcej informacji na jej temat można znaleźć w regulaminie i na stronach internetowych www.plus.pl/5g i www.plushbezlimitu.pl/5g.
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plus

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu