DAJ CYNK

Orange na kartę: Pakiet 120 GB za 15 zł na całe lato

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę 120 GB 15 zł całe lato

Orange przygotował letnią promocję dla użytkowników pomarańczowych ofert na kartę. Za jednorazową opłatę w wysokości 15 zł mogą oni otrzymać trzy comiesięczne paczki Internetu, po 40 GB każda. To razem 120 GB na całe lato.

1 czerwca to nie tylko dzień dziecka, ale również start nowej promocji w Orange na kartę. Płacąc jednorazowo 15 zł, użytkownicy wszystkich pomarańczowych planów taryfowych w ofercie na kartę mogą otrzymać trzy pakiety internetowe o łącznej wielkości 120 GB. Każda z paczek będzie ważna 31 dni, więc całość spokojnie powinna wystarczyć na całe lato.

Zobacz: Orange przedłuża promocję na roaming w Wielkiej Brytanii
Zobacz: Orange na Dzień Dziecka: odkodowane kanały i kino familijne w promocyjnej cenie

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocyjnych gigabajtów, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści LATO pod numer 811. Jednorazowa opłata wynosi 15 zł. Po włączeniu pakietu, użytkownik otrzymuje pierwszą paczkę 40 GB na 31 dni. W ostatnim dniu ważności tej paczki danych nastąpi próba włączenia kolejnej paczki 40 GB na 31 dni. Za włączenie kolejnych paczek danych nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata. Środki z kolejnych paczek będą się sumować.

Warunkiem skutecznej aktywacji kolejnej paczki jest aktywność konta na połączenia wychodzące. W przypadku braku aktywności konta na połączenia wychodzące przy próbie przyznania kolejnej paczki danych, pakiet zostanie wyłączony, a użytkownik straci prawo do kolejnych paczek danych w ramach pakietu.

Po włączeniu pakietu użytkownik Orange na kartę otrzyma jednorazową paczkę 1,76 GB do wykorzystania w Strefie 1 roamingu UE, ważną tak długo, jak pakiet krajowy.

Jeżeli w trakcie transferu danych w okresie ważności pakietu nastąpi wykorzystanie wszystkich gigabajtów oraz jednocześnie użytkownik nie będzie posiadał środków z żadnego innego pakietu internetowego, to dalsza część transferu będzie realizowana bezpłatnie z prędkością do 64 kb/s do końca okresu ważności usługi. Opcję tę można nieodwracalnie wyłączyć (SMS o treści STOP LEJEK pod numer 80733), dzięki czemu korzystanie z Internetu nie będzie obarczone lejkiem, ale będzie płatne zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Orange 120 GB na całe lato

Letnią promocję w Orange na kartę można włączyć do 31 sierpnia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: T-Mobile rozdaje zniżkę na bluzy i koszulki reprezentacji Polski
Zobacz: Dzień Dziecka w Netia TV trwa cały miesiąc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu