DAJ CYNK

Orange Flex: Dodatkowe gigabajty i Video Pass za darmo na wakacje

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex: dodatkowe gigabajty i Video Pass za darmo wakacje 2021

Orange udostępnia darmowy Zestaw Wakacyjny dla użytkowników oferty Flex. W jego skład wchodzą darmowe gigabajty do wykorzystania w kraju i w roamingu w UE, a także Video Pass za 0 zł.

Orange rozpoczyna lato z Flexem. W ramach wakacyjnej promocji, nowi i obecni użytkownicy tej oferty mogą otrzymać w Klubie Flex dodatkowe gigabajty do wykorzystania w kraju oraz podczas podróży po krajach Unii Europejskiej, a także pakiet Video Pass za 0 zł.

Zobacz: Orange daje dwa razy więcej gigabajtów. Gdzie je odebrać?
Zobacz: Orange wzmacnia sieć na wakacje: 19 nowych stacji

W skład Zestawu Wakacyjnego Flex wchodzą:

  • pakiet 2 GB w roamingu w UE, ważny przez 30 dni,
  • dwa pakiety po 25 GB (razem 50 GB), każdy ważny przez 30 dni,
  • Video Pass ważny przez 30 dni.

Na wakacjach liczą się gigabajty, by swobodnie korzystać z Internetu. Flex daje użytkownikom w prezencie 2 GB w roamingu w Unii Europejskiej, które można wykorzystać podczas zagranicznych podróży. Dla tych, którzy preferują wypoczynek w kraju, pomarańczowy operator przygotował dwa pakiety po 25 GB każdy. Video Pass za 0 zł na 30 dni to możliwość oglądania filmów i seriali bez zużycia dostępnej paczki danych między innymi w takich serwisach, jak HBO GO, Netflix, YouTube, VOD.PL, Player, Canal+, TVP Sport, CDA Premium, Ipla i Orange TV Go.

Kody promocyjne czekają na użytkowników w Klubie Flex. Promocja obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku. Więcej szczegółów w regulaminie.

Zobacz: Virgin Mobile rozdaje darmowe gigabajty na wakacje
Zobacz: nju mobile: 60 GB internetu na lato

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: kordi_vahle / Pixabay

Źródło tekstu: Orange