DAJ CYNK

Samsung - patrz Apple! Zrobiliśmy Twoją ładowarkę

orson_dzi

Sprzęt

Samsung zaprezentował bezprzewodową ładowarkę, którą możemy naładować więcej niż jedno urządzenie jednocześnie.Samsung zaprezentował bezprzewodową ładowarkę, którą możemy naładować więcej niż jedno urządzenie jednocześnie.

Samsung zawstydza Apple'a

Co prawda ładowarka Wireless Charger Duo nie jest matą ładującą, która dostarczy energii kilku urządzeniom jednocześnie, ale dwa ładujące się sprzęty to zawsze lepsza opcja niż jeden. W ten sposób to, co nie udało się firmie z Cupertino zostało zaprezentowane przez Samsunga. W przeciwieństwie do wynalazku Apple'a, sprzęt Koreańczyków faktycznie będziemy mogli kupić.

Zobacz: Bezprzewodowa ładowarka Apple AirPower ciągle nie istnieje, korzysta konkurencja

Naładujemy wszystko, ale szybko tylko SamsungaWireless Charger Duo pozwoli na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń zgodnych ze standardem Qi, ale ze standardu szybkiego ładowania skorzystają tylko posiadacze sprzętów Samsunga. Do podziału mamy moc 25W jaką dostarcza do stacji ładującej zasilacz z przewodem USB typu C.

Cena i dostępność

Ładowarka Wireless Charger Duo ma trafić do sprzedaży jeszcze dzisiaj. Polska cena nie jest jeszcze znana. Brytyjska wynosi 49 funtów .

Zobacz: Galaxy Note9 - przedsprzedaż i program Guard Note9
Zobacz: Samsung Galaxy Watch - monitor aktywaności i zegarek z długim czasem działania
Zobacz: Debiutuje Galaxy Note9

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu